forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Vand cofraje oua prepelita

In jos 
+6
kJean
miezure
simpaticu31
bilascu5
razvy82
bogdan13
10 participanți
AutorMesaj
bogdan13
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Data de inscriere : 27/05/2010

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyJoi Iun 24, 2010 2:32 am

vand cofraje oua prepelita pret bun
Sus In jos
razvy82
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 101
Varsta : 41
Data de inscriere : 21/03/2010

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyJoi Iun 24, 2010 3:20 am

la ce pret? si de unde esti?
Sus In jos
bilascu5
membru bronce
membru bronce
bilascu5


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 61
Data de inscriere : 27/02/2010

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptySam Iun 26, 2010 3:19 pm

bogdan13 a scris:
vand cofraje oua prepelita pret bun

deci..... care este pretul? si cate sunt intr-un ambalaj?
Sus In jos
http://www.szekely.webgarden.ro
bilascu5
membru bronce
membru bronce
bilascu5


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 61
Data de inscriere : 27/02/2010

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyLun Iul 12, 2010 2:25 pm

nu mai vinzi nimik?
Smile)
Sus In jos
http://www.szekely.webgarden.ro
simpaticu31
membru bronce
membru bronce
simpaticu31


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 46
Data de inscriere : 17/06/2009

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyMier Iul 14, 2010 1:37 pm


tipu asta vinde cofraje da nu stie de care sunt sau sunt prea pretioase sa ne dea o informatie despre ele!Eu asa cred! Very Happy
Sus In jos
miezure
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 31
Varsta : 52
Data de inscriere : 31/05/2010

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyMier Oct 06, 2010 11:09 am

am vazut ca sunt multi interesati de cofraje pentru oua de prepelita si colegul nostru nu a mai dat nici un raspuns la intrebarile voastre eu am cumparat de la o firma din fagaras ce produce si asa ceva si va dau numele si un numar de telefon daca va ajuta sa cumparati firma este IT-PAC O GASITI PE NET SI NUMARUL DE TEL 0788744562 NEAGU REMUS este tipul cu care am luat legatura eu la o comanda de 3000 de cofraje am iesit la un pret de 0,35 pe bucata +taxele de expeditie separat in jur de 70 ron cea ce a marit putin pretul de achizitie dar mai aproape de hunedoara nu am gasit si am comandat de la ei . sper sa va fie de folos informatia ...
Sus In jos
kJean
membru argint
membru argint
kJean


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 40
Data de inscriere : 02/09/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: .   Vand cofraje oua prepelita EmptyJoi Sept 15, 2011 6:24 pm

Caserolele speciale pentru oua de prepelita gasiti la microferma de prepelite Brasov unde beneficiati de avantajul ca indiferent de cate caserole aveti nevoie le gasiti la preturi aproape identice celor practicate de producatori.
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyLun Oct 10, 2011 3:39 pm

Recomand si eu cofrajele de la microferma Brasov.
Sus In jos
andreix22
nou membru
nou membru
andreix22


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Data de inscriere : 06/11/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyDum Noi 06, 2011 2:18 am

buna eu sunt andrei si mam hotarit sa cresc prepelite locuiesc in borsa maramures nu este cineva pe aproape cere sa vinda oua de incubat
confused


Ultima editare efectuata de catre andreix22 in Dum Noi 20, 2011 10:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyDum Noi 06, 2011 4:03 am

Salut Andrei. Sa vanda ce? Cofraje? Cei din Brasov le pot trimite prin curier. Pe altcineva nu cunosc.
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyDum Noi 06, 2011 5:26 pm

andreix22 a scris:
buna eu sunt andrei si m-am hotarit sa cresc prepelite locuiesc in borsa maramures nu este cineva pe aproape cere sa vinda confused

Buna Andrei,
Daca vrei cantitate mare (peste 1.000 - 1.500 de caserole), iei direct de la fabrica, e un minim la care de regula accepta sa te bage in seama (in functie de cat de disperati sunt si ei, adica daca te nimeresti in sezon de vanzari sau in extrasezon). Daca nu, indiferent cat de putine sau de multe caserole vrei, te ajutam noi cam la aceleasi preturi. Transport la tine cu Posta Romana sau cu orice curier vrei (avem contract si preturi mai bune cu Fan Courier). De fapt la noi gasesti cam orice tine de prepelite - de la ingrediente pentru furaje, la custi, maternitati, adapatori, hranitori, caserole, becuri infrarosii etc.
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
andreix22
nou membru
nou membru
andreix22


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Data de inscriere : 06/11/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyDum Noi 20, 2011 11:27 am

prepelitebv.ro a scris:
andreix22 a scris:
buna eu sunt andrei si m-am hotarit sa cresc prepelite locuiesc in borsa maramures nu este cineva pe aproape cere sa vinda confused

Buna Andrei,
Daca vrei cantitate mare (peste 1.000 - 1.500 de caserole), iei direct de la fabrica, e un minim la care de regula accepta sa te bage in seama (in functie de cat de disperati sunt si ei, adica daca te nimeresti in sezon de vanzari sau in extrasezon). Daca nu, indiferent cat de putine sau de multe caserole vrei, te ajutam noi cam la aceleasi preturi. Transport la tine cu Posta Romana sau cu orice curier vrei (avem contract si preturi mai bune cu Fan Courier). De fapt la noi gasesti cam orice tine de prepelite - de la ingrediente pentru furaje, la custi, maternitati, adapatori, hranitori, caserole, becuri infrarosii etc.

multumesc mult am sa string bani pentru un pachet start puisor si Maternitate pentru pui de prepeliţă, mărime L
si sunteti super pentru ca sprijiniti crescatori amatori
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyDum Noi 20, 2011 2:36 pm

Ne bucuram ca ne-ai ales pe noi. Cel mai important din tot pachetul e partea de know-how, atat info tehnice (vii, vezi, explicam, raspundem la intrebari) si info de business (optimizari costuri, tehnici de vanzari, marketing etc.). Ideea e nu sa iei pachetul de la noi, ideea (scopul) e sa recuperezi investitia cat mai repede si sa pui la loc banutii dati si ceva pe deasupra - adica valoarea muncii tale. Cu cat tu cresti mai repede, cu atat noi ne bucuram - e semn ca (ne-)ai ales bine! Smile
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
andreix22
nou membru
nou membru
andreix22


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Data de inscriere : 06/11/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyLun Noi 21, 2011 12:02 pm

din pacate stau cam daparte dar o sa incerc ca vin
Sus In jos
zgribtzi
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Data de inscriere : 06/04/2012

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyVin Apr 06, 2012 9:24 am

Cam cat ar costa transportul din Brasov pana in Lugoj prin Posta Romana? Aveti si caserole de 12? Wink
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita EmptyVin Apr 06, 2012 12:16 pm

zgribtzi a scris:
Cam cat ar costa transportul din Brasov pana in Lugoj prin Posta Romana? Aveti si caserole de 12? Wink

La 100 de caserole este 10 lei. La mai multe vine mai putin (per bucata), nu stiu sa va zic pe loc ca de regula nu trimitem doar caserole, mai mereu gaseste fiecare diverse alte lucruri interesante de pus in comenzi. Caserole de 12 am testat si nu ne-au placut; cum comenzile cele mai mici oricum sunt (la pers fizice) de la 4 caserole in sus iar media per comanda de 8 caserole (a cate 24 de oua desigur), e ca si cum ne-am complica sa vindem paine la felie si nu la bucata, cu caserolele acelea mici.
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
Continut sponsorizat





Vand cofraje oua prepelita Empty
MesajSubiect: Re: Vand cofraje oua prepelita   Vand cofraje oua prepelita Empty

Sus In jos
 
Vand cofraje oua prepelita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [b]VAND PUI DE PREPELITA[/b]
» vand cofraje pt oua de gaina
» vand pui si oua de prepelita
» vand pui de prepelita
» Vand 200 de pui de prepelita...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: anunturi de vanzare-
Mergi direct la: