forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Din pacate..

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Din pacate..   Din pacate.. EmptyJoi Dec 15, 2011 3:08 pm

Nu ma mai ajung cu timpul si sunt nevoit sa imi vand mini ferma de prepelite, o sa opresc doar 5 prepelite pe care o sa le tin pe post de animale de companie in casa si pe restul le vand, sunt foarte ocupat si nu ajung sa ma ocup cum trebuie de ele si nu vreau sa le tin doar ca sa zic ca am prepelite, nu vreau sa le las de izbeliste.
Mini ferma mea numara aproximativ 100 de prepelite ouatoare si 8 cocosi, 2 custi profesionale cu capacitate 50 si una home-made in care tin cocosei, si o maternitate cu capacitatea de 100 de puisori tot home-made.Sunt foarte suparat pt ca trebuie sa le vand deoarece am investit ceva banuti in camera unde le tin si in ele ,si nu numai banuti investiti cat si ore de munca facute cu placere.Vand mini ferma cu tot ce am scris mai sus cu 1200 lei cei interesati sa ma contacteze.40 de prepelite sunt iesite din ou in luna mai, su inceput sa oua in august si restul sunt iesite in august si au inceput sa oua pe 10 octombrie. ms o seara buna
Sus In jos
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Re: Din pacate..   Din pacate.. EmptyJoi Dec 22, 2011 12:12 pm

up
Sus In jos
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Re: Din pacate..   Din pacate.. EmptyVin Ian 06, 2012 9:08 am

900 de lei
Sus In jos
ionescu
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 73
Data de inscriere : 10/12/2011

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: apreciez starea in care sunteti,va pot oferi 800lei daca sunteti de acord sunati-ma la telefon 076.4578785 multumesc   Din pacate.. EmptyVin Ian 06, 2012 10:18 am

adrian_aa a scris:
Nu ma mai ajung cu timpul si sunt nevoit sa imi vand mini ferma de prepelite, o sa opresc doar 5 prepelite pe care o sa le tin pe post de animale de companie in casa si pe restul le vand, sunt foarte ocupat si nu ajung sa ma ocup cum trebuie de ele si nu vreau sa le tin doar ca sa zic ca am prepelite, nu vreau sa le las de izbeliste.
Mini ferma mea numara aproximativ 100 de prepelite ouatoare si 8 cocosi, 2 custi profesionale cu capacitate 50 si una home-made in care tin cocosei, si o maternitate cu capacitatea de 100 de puisori tot home-made.Sunt foarte suparat pt ca trebuie sa le vand deoarece am investit ceva banuti in camera unde le tin si in ele ,si nu numai banuti investiti cat si ore de munca facute cu placere.Vand mini ferma cu tot ce am scris mai sus cu 1200 lei cei interesati sa ma contacteze.40 de prepelite sunt iesite din ou in luna mai, su inceput sa oua in august si restul sunt iesite in august si au inceput sa oua pe 10 octombrie. ms o seara buna
Sus In jos
sorin1sipos
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 141
Varsta : 37
Data de inscriere : 29/09/2011

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Re: Din pacate..   Din pacate.. EmptySam Ian 07, 2012 3:11 pm

de unde sunteti???
Sus In jos
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Re: Din pacate..   Din pacate.. EmptyDum Ian 08, 2012 7:08 am

Dobroiesti,langa buc, langa cora pantelimon
Sus In jos
mihaim
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 20
Varsta : 44
Data de inscriere : 13/01/2012

Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Re: Din pacate..   Din pacate.. EmptyVin Ian 13, 2012 3:48 am

lasa te rog un numar de telefon sau suna-ma la 0723730705 sa vorbim.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Din pacate.. Empty
MesajSubiect: Re: Din pacate..   Din pacate.. Empty

Sus In jos
 
Din pacate..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: anunturi de vanzare-
Mergi direct la: