forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 incalzire constr.prepelite

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

incalzire constr.prepelite Empty
MesajSubiect: incalzire constr.prepelite   incalzire constr.prepelite EmptyLun Dec 19, 2011 11:03 am

Sotiorul meu a decupat pe usa - in partea de sus o gaurica de 4/10 cm, acolo am pus o plasa mai special , aici iese umiditaea , si pe partea de jos , tot asa , unde intra aerul curat.
Am pus priza speciala de termostat Priza-Termostat.ro
si asa am caldura constanta

Deci : NU AM CUMPARAT PANA LA URMA NICI UN VENTILATOR, citeste mai sus rezolvarea. Very Happy
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

incalzire constr.prepelite Empty
MesajSubiect: Re: incalzire constr.prepelite   incalzire constr.prepelite EmptySam Ian 21, 2012 5:32 pm

Daca-ti dau sugestia sa nu faci topicuri noi ci sa scrii doar in cel pe care l-ai inceput deja (si care are acelasi titlu; cel in care ziceam ca merita o vizita la tine), te superi? Ca te-ai mai suparat o data... pirat Sugestia asta e tot legata de regulile (nescrise?) de cum se posteaza pe forumuri in general. N-o zic cu rautate, e mai usor sa te urmarim daca discuti despre un subiect doar intr-un singur topic, nu in mai multe imprastiat.
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

incalzire constr.prepelite Empty
MesajSubiect: incalzire constr.prepelite   incalzire constr.prepelite EmptyLun Apr 02, 2012 12:52 am

Nu ma supar, data trecuta efectiv am gresit parola si nu puteam sa intru pe forum. Asa ca am apelat la ajutorul fiicei mele care se pricepe la calc.mai mult si am cerut alta parola. Aveam inpresia ca am fost delete Smile,
Nu aici am vrut sa postez, ...pana ma obisnuiesc si eu cu forum. Nu sunt generatia PRO sunny , ma misc mai greu:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





incalzire constr.prepelite Empty
MesajSubiect: Re: incalzire constr.prepelite   incalzire constr.prepelite Empty

Sus In jos
 
incalzire constr.prepelite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» solutie pt incalzit ferma de prepelite?
» incalzire constr.prepelite
» solutie pt.incalzit constr.prepelita
» INCEPUTUL CU PREPELITE
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI SI PREPELITE OUATOARE LA 7 LEI/NEG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: rase de prepelite :: prepelita japoneza-
Mergi direct la: