forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 vreau sa cumpar prepelite

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
catalin2012
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Data de inscriere : 04/02/2012

vreau sa cumpar prepelite Empty
MesajSubiect: vreau sa cumpar prepelite   vreau sa cumpar prepelite EmptyDum Feb 05, 2012 1:55 am

vreau sa cumpar 100 de prepelite ouatoare,2 custi si un incubator de 300-400 de oua prep si sa pot incuba si alte tipuri de oua,o maternitate pt pui.cat m-ar costa toate acestea si de unde le pot procura
Sus In jos
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

vreau sa cumpar prepelite Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa cumpar prepelite   vreau sa cumpar prepelite EmptyDum Feb 05, 2012 4:14 am

prepelite brasov, au tot ce vrei acolo.
Sus In jos
ady
membru argint
membru argint
ady


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 38
Data de inscriere : 21/11/2010

vreau sa cumpar prepelite Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa cumpar prepelite   vreau sa cumpar prepelite EmptyDum Feb 05, 2012 5:05 am

catalin2012 a scris:
vreau sa cumpar 100 de prepelite ouatoare,2 custi si un incubator de 300-400 de oua prep si sa pot incuba si alte tipuri de oua,o maternitate pt pui.cat m-ar costa toate acestea si de unde le pot procura



Ultima editare efectuata de catre ady in Dum Feb 05, 2012 5:48 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.ecoprepelite.ro
cornelilinca
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 74
Data de inscriere : 05/02/2012

vreau sa cumpar prepelite Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa cumpar prepelite   vreau sa cumpar prepelite EmptyDum Feb 05, 2012 5:30 am

catalin2012 a scris:
vreau sa cumpar 100 de prepelite ouatoare,2 custi si un incubator de 300-400 de oua prep si sa pot incuba si alte tipuri de oua,o maternitate pt pui.cat m-ar costa toate acestea si de unde le pot procura
te pot ajuta eu cu tot ceea ce vrei mai multe detalii la numarul de telefon 0740017282
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

vreau sa cumpar prepelite Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa cumpar prepelite   vreau sa cumpar prepelite EmptyDum Feb 05, 2012 12:56 pm

catalin2012 a scris:
vreau sa cumpar 100 de prepelite ouatoare, 2 custi si un incubator de 300-400 de oua prep si sa pot incuba si alte tipuri de oua,o maternitate pt pui.cat m-ar costa toate acestea si de unde le pot procura.

Iti putem face un pret special pe pachet; preturile pentru fiecare din cele dorite (cu poze, specificatii tehnice si tot ce trebuie) gasesti la noi pe site. Incubatoarele au 2 ani garantie (e o retea intreaga de puncte de service in tara), preturile sunt la fel de mici ca la supermarket cu diferenta ca noi il putem configura exact cum vrei tu (si pt. alte tipuri de oua, cu intoarceri semi-automate ale oualor sau nu etc.) si la achizitie tip pachet primesti si un discount bun. Discutam punctual, contacteaza-ne daca esti interesat.

@cornelilinca: esti din judet cu noi si nu ne stim? credeam ca ii stim pe toti Smile Cate prepelite ai?
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
Continut sponsorizat





vreau sa cumpar prepelite Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa cumpar prepelite   vreau sa cumpar prepelite Empty

Sus In jos
 
vreau sa cumpar prepelite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: