forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Membru nou din Campia Turzii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
nicu.mesa
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 52
Data de inscriere : 21/03/2012

Membru nou din Campia Turzii Empty
MesajSubiect: Membru nou din Campia Turzii   Membru nou din Campia Turzii EmptyMier Mar 21, 2012 4:19 am

Buna, tuturor crescatorilor de prepelite de pe acest forum si nu numai. Sunt destul de nou in cresterea prepelitelor, le am deja de 7 luni, si sunt foarte multumit de ele. Am in jur de 52 prepelite cu masculi aferenti,si o productie de aproximativ 48-50 oua pe zi. De curand am pus si la incubat , mai am 7 zile pana trebuie sa inceapa sa iasa puii si astept cu nerabdare momentul. Am invatat foarte multe de la acest forum, care este un real ajutor pentru orice crescator, la inceput de drum sau nu . As vrea sa tin legatura cu cat mai multi crescatori si eventual sa colaboram si sa ne ajutam in orice , deoarece este o afacere sau un hobby destul de bun, si placut, si dupa parerea mea colaborarea este esentiala pentru a reusii.
Sus In jos
Ioo Francisc
membru aur
membru aur
Ioo Francisc


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 38
Data de inscriere : 19/02/2012

Membru nou din Campia Turzii Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou din Campia Turzii   Membru nou din Campia Turzii EmptyMier Mar 21, 2012 5:27 am

nicu.mesa a scris:
Buna, tuturor crescatorilor de prepelite de pe acest forum si nu numai. Sunt destul de nou in cresterea prepelitelor, le am deja de 7 luni, si sunt foarte multumit de ele. Am in jur de 52 prepelite cu masculi aferenti,si o productie de aproximativ 48-50 oua pe zi. De curand am pus si la incubat , mai am 7 zile pana trebuie sa inceapa sa iasa puii si astept cu nerabdare momentul. Am invatat foarte multe de la acest forum, care este un real ajutor pentru orice crescator, la inceput de drum sau nu . As vrea sa tin legatura cu cat mai multi crescatori si eventual sa colaboram si sa ne ajutam in orice , deoarece este o afacere sau un hobby destul de bun, si placut, si dupa parerea mea colaborarea este esentiala pentru a reusii.



Bine ai venit pe forum,
Bafta multa in atingerea obiectivelor propuse.
Eu sunt din Cluj, insa imi tin prepelitele in jud Alba.
Sa ne auzim cu bine.
Sus In jos
razvy82
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 101
Varsta : 41
Data de inscriere : 21/03/2010

Membru nou din Campia Turzii Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou din Campia Turzii   Membru nou din Campia Turzii EmptyMier Mar 21, 2012 12:44 pm

bine ai venit in comunitatea noastra
Sus In jos
Continut sponsorizat





Membru nou din Campia Turzii Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou din Campia Turzii   Membru nou din Campia Turzii Empty

Sus In jos
 
Membru nou din Campia Turzii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: