forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Viitor Incepator

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
unu
nou pe forum



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 59
Data de inscriere : 14/04/2012

Viitor Incepator Empty
MesajSubiect: Viitor Incepator   Viitor Incepator EmptySam Apr 14, 2012 6:20 am

Primiti si dintr/astia?Va salut si va felicit pt pasiune,intentii de profit sau ce v/ati propus.Sunt prin pregatire si activitate pe domeniul tehnic,despre gaini presupun ca mananca cu ciocul si fac oul pe partea ailalta.Despre prepelita am inceput cate un pic sa aflu cate ceva.As vrea sa devin crescator insa masor numai cu micrometrul si tai f.atent.De aceea nu as vrea sa chinui niste biete pasari numai pt.profit ca nici nu da rezultate.Stau la margine de Iasi si cred ca ar fi mai destinsa atmosfera curtii cu ceva vietati.Multi au intrat aici pt.intrebari si am sa va necajesc si eu.Va dau in schimb experienta in motoare termice,electrice,mecanisme si utilaje,tamplarie fier/lemn,strungarie,sudura etc.Succes in activitate.
Sus In jos
minicu
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 92
Varsta : 56
Data de inscriere : 05/02/2012

Viitor Incepator Empty
MesajSubiect: Re: Viitor Incepator   Viitor Incepator EmptySam Apr 14, 2012 9:52 am

unu a scris:
Primiti si dintr/astia?Va salut si va felicit pt pasiune,intentii de profit sau ce v/ati propus.Sunt prin pregatire si activitate pe domeniul tehnic,despre gaini presupun ca mananca cu ciocul si fac oul pe partea ailalta.Despre prepelita am inceput cate un pic sa aflu cate ceva.As vrea sa devin crescator insa masor numai cu micrometrul si tai f.atent.De aceea nu as vrea sa chinui niste biete pasari numai pt.profit ca nici nu da rezultate.Stau la margine de Iasi si cred ca ar fi mai destinsa atmosfera curtii cu ceva vietati.Multi au intrat aici pt.intrebari si am sa va necajesc si eu.Va dau in schimb experienta in motoare termice,electrice,mecanisme si utilaje,tamplarie fier/lemn,strungarie,sudura etc.Succes in activitate.


Bine ai venit ! Daca vrei sa inveti, aici ai si ce!Daca o sa mai fii prezent pe forum o sa am si ceva intrebari de mecanica.
Sus In jos
 
Viitor Incepator
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: