forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 un link la prepelite japoneze

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 67
Varsta : 57
Data de inscriere : 07/02/2009

un link la prepelite japoneze Empty
MesajSubiect: un link la prepelite japoneze   un link la prepelite japoneze EmptyDum Feb 08, 2009 2:51 pm

Sus In jos
https://prepelite.forumgratuit.ro
kllaus_34
nou pe forum



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 49
Data de inscriere : 03/02/2010

un link la prepelite japoneze Empty
MesajSubiect: kllaus_34 timisoara   un link la prepelite japoneze EmptyMier Feb 03, 2010 4:06 am

cine ma poate ajuta cu informatii despre cum se ancepe o mica microferma de prepelite sant la anceput si nu am ideie de unde sa ancep , am spatiu la parinti mei an apropiere de timisoara si nu stiu de ce sa ma apuc mai antai va rog mult sa ma ajutatii daca se poate multumesc mult
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

un link la prepelite japoneze Empty
MesajSubiect: Re: un link la prepelite japoneze   un link la prepelite japoneze EmptyMar Apr 26, 2011 3:09 pm

kllaus_34 a scris:
cine ma poate ajuta cu informatii despre cum se ancepe o mica microferma de prepelite sant la anceput si nu am ideie de unde sa ancep , am spatiu la parinti mei an apropiere de timisoara si nu stiu de ce sa ma apuc mai antai va rog mult sa ma ajutatii daca se poate multumesc mult

Va putem ajuta, avem experienta in oferirea de solutii complete de start-up business. Chiar acum avem o asemenea solutie in curs de livrare... Sunt foarte multe aspecte de discutat, va invit sa ne contactati si sa discutam in prima faza telefonic (ideal ar fi sa ne faceti o vizita sa vedeti cu ochii dumneavoastra ce inseamna sa gestionati o asemenea afacere...), va vom oferi atat know-how-ul (bagajul de cunostinte necesar demararii si dezvoltarii afacerii), cat si cu tot ce inseamna dotare cu utilaje necesare care sa va permita respectarea standardelor de biosecuritate prevazute de legislatia in vigoare, totul personalizat pe specificul conditiilor de lucru de care dispuneti.
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
Continut sponsorizat





un link la prepelite japoneze Empty
MesajSubiect: Re: un link la prepelite japoneze   un link la prepelite japoneze Empty

Sus In jos
 
un link la prepelite japoneze
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar prepelite japoneze
» Vind prepelite japoneze
» Vind prepelite japoneze ,oua
» Vind prepelite japoneze
» Vind pui prepelite japoneze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: rase de prepelite :: prepelita japoneza-
Mergi direct la: