forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Microferma

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mistode
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Data de inscriere : 27/11/2009

Microferma Empty
MesajSubiect: Microferma   Microferma EmptyVin Noi 27, 2009 12:03 pm

Va salut!
Numele meu este Mistode George sunt nou aici pe forum nici macar nu stiu daca am postat unde trebuia in caz ca am gresit va rog sa ma scuzati!
Am si eu o serie de intrebari si nelamuriri in legatura cu ,,,cresterea si comecializarea acestor produse minune!
De unde si in ce conditii iau autorizatie pentru desfasurarea activitatii? Cum pot testa calitatea produsului? Unde as putea sa vand produsele? Este de ajuns doar pfa sau af?
va multumesc mult pentru atentie si eventualele sfaturi!
Sus In jos
simpaticu31
membru bronce
membru bronce
simpaticu31


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 46
Data de inscriere : 17/06/2009

Microferma Empty
MesajSubiect: Re: Microferma   Microferma EmptyJoi Feb 25, 2010 3:24 pm

Mistode a scris:
Va salut!
Numele meu este Mistode George sunt nou aici pe forum nici macar nu stiu daca am postat unde trebuia in caz ca am gresit va rog sa ma scuzati!
Am si eu o serie de intrebari si nelamuriri in legatura cu ,,,cresterea si comecializarea acestor produse minune!
De unde si in ce conditii iau autorizatie pentru desfasurarea activitatii? Cum pot testa calitatea produsului? Unde as putea sa vand produsele? Este de ajuns doar pfa sau af?
va multumesc mult pentru atentie si eventualele sfaturi!
faci analiza dsv pentru cal.!
Sus In jos
oana
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 41
Data de inscriere : 06/08/2010

Microferma Empty
MesajSubiect: Re: Microferma   Microferma EmptyMar Aug 24, 2010 4:34 am

buna ziua!
sunt din braila, cresc prepelite japoneze, insa nu am piata de desfacere, momentan am investit in aceasta activitate, insa am vandut foarte putin. incerc sa-mi pastrez optimismul, dar...
daca este cineva interesat de colectarea de oua de prepelita, sau daca ma puteti sfatui cum sa mai procedez, va rog sa ma sunati la 0727/854041.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Microferma Empty
MesajSubiect: Re: Microferma   Microferma Empty

Sus In jos
 
Microferma
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Microferma din Scanteia
» Microferma Draganesti,Prahova.
» Microferma D&N - Prepelite Branesti
» Microferma de prepelite iasi
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: anunturi cumparare-
Mergi direct la: