forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 informati pt cresterea prepelitelor .

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
cornel
nou pe forum



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Data de inscriere : 01/11/2010

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMar Noi 02, 2010 12:45 pm

As dori sa cumpar niste bateri pt cresterea prepelitelor si as dori sa stiu un pret si unde gasesc.
Sus In jos
LauraB
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 77
Varsta : 43
Data de inscriere : 01/02/2011

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: custi prepelite   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMar Feb 01, 2011 6:40 am

Eu am dat pe google custi prepelite si am cumparat de la domnu radu(am vazut ca toata lumea cump de la el)nu mai stiu exact cum se cheama firma.M-a costata in jur de 150 ron cu tot cu taxele de transport o cusca pt 50 prepelite
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyLun Mar 07, 2011 4:15 pm

Vad ca esti din Baia Mare; am o livrare de prepelite si custi in zona, daca solicitarea mai e de actualitate merita sa vedem daca putem cupla comenzile incat sa fie ok Smile
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
razvy82
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 101
Varsta : 41
Data de inscriere : 21/03/2010

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMar Mar 08, 2011 6:28 am

nu aveti cumva si pui de vanzare.M-ar interesa.Sunt din Dej
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMar Mar 08, 2011 6:35 am

Pentru a putea discuta si dezvolta subiectul, va rog sa ne contactati direct, pentru ca vad ca pe forum este dezactivata optiunea de mesaje private. Datele noastre de contact sunt pe Arrow prepelitebv.ro la sectiunea Contact, sau pe yahoo messenger ID: prepelitebv Arrow
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
Continut sponsorizat





informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . Empty

Sus In jos
 
informati pt cresterea prepelitelor .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» informati pt cresterea prepelitelor .
» informati pt cresterea prepelitelor .
» informati pt cresterea prepelitelor .
» informati pt cresterea prepelitelor .
» Cresterea prepelitelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: intrebari la administratori forumului-
Mergi direct la: