forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 informati pt cresterea prepelitelor .

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
cornel
nou pe forum



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Data de inscriere : 01/11/2010

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMier Noi 03, 2010 9:22 am

asa de greu se pot obtine niste informati pt cresterea lor ,nu mai are rost sa intreb si de unde pot cumpara prepelite pt a creste sau un pret pt cumparare.
Sus In jos
miezure
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 31
Varsta : 52
Data de inscriere : 31/05/2010

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMier Noi 03, 2010 1:34 pm


miezure
membru registrat
membru registrat

Numarul mesajelor: 19
Varsta: 38
Data de inscriere: 31/05/2010

*
* Mesaj n°1

raspuns la intrebare

Mesaj miezure Astazi la 7:17 pm
salut am vazut ca nu ti-a raspuns nimeni la intrebari iti dau eu relatii pentru custi ia legatura cu domnul radu la telefon 0744791239 il poti gasi si pe net daca dai la cautare pe google custi prepelite sau custi animale ii gasesti siteul acolo e din bistrita si vinde si custi si baterii pe 5 nivele la alegere eu cu el lucrez si sunt super multumit de custi si de calitatea lor in exploatare eu sunt din hunedoara si am o mica ferma de prepelite cam 1000 de bucati si am matca super selectionata de prepelite japoneze si prepelite faraon acum am in jur de 600 de pui de vanzare de diferite varste de la 2 saptamani si pana la 5 saptamani (mai au putin si incep ouatul) daca vrei sa cumperi discutam la telefon despre preturi si despre colaborare daca te intereseaza nu ti-am gasit nici un nr de telefon sa te sun eu poti sa ma apelezi la tel 0745595023 Gabi Tampau succes
Sus In jos
cornel
nou pe forum



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Data de inscriere : 01/11/2010

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyJoi Noi 04, 2010 9:52 am

Multumesc pt raspuns in momentul cind voi ajunge acasa ,eu find din Baia Mare voi lua legatura cu tine ,sint plecat acuma din localitate ,multumesc pt raspuns.
Sus In jos
bilascu5
membru bronce
membru bronce
bilascu5


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 61
Data de inscriere : 27/02/2010

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyLun Noi 08, 2010 6:09 am

cornel a scris:
Multumesc pt raspuns in momentul cind voi ajunge acasa ,eu find din Baia Mare voi lua legatura cu tine ,sint plecat acuma din localitate ,multumesc pt raspuns.

si eu sunt din Baia Mare si daca vrei... te pot ajuta si eu aici loco. suna-ma la 0744-693607, sau ID: bilascu5

arunca o geana si pe site-ul meu : www.szekely.webgarden.ro
Sus In jos
http://www.szekely.webgarden.ro
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . EmptyMier Mar 09, 2011 5:56 pm

miezure a scris:

iti dau eu relatii pentru custi ia legatura cu domnul radu la telefon 0744791239 il poti gasi si pe net daca dai la cautare pe google custi prepelite sau custi animale ii gasesti siteul acolo e din bistrita si vinde si custi si baterii pe 5 nivele la alegere eu cu el lucrez si sunt super multumit de custi si de calitatea lor in exploatare

Ce parere ai de varianta urmatoare?
Cea mai tare firma de custi de animale din tara este Bobilech (domnul radu citat mai sus). Daca vrei custi de prepelite, gaini, iepuri, papagali - astea sunt cele mai faine si dupa cum se vede lumea e incantata de ele.
Bobilech distribuie custile si bateriile pe care le produce prin cativa distribuitori.
Noi (Microferma de prepelite Brasov) suntem reprezentantii Bobilech pe zona noastra - nu ca n-am trimite oricum produsele noastre oriunde in tara.

Acum vine si partea faina:
Ceea ce ne deosebeste de ceilalti distribuitori este ca noi - fiind specializati pe prepelite - luam custile respective si fie le oferim ca atare la pret mai mic decat ar fi luate direct de la sursa cu transport cu tot, fie le modificam incat sa fie si mai faine decat is ele deja pentru a avea cei mai incantati parteneri de business! Stati de vorba cu noi, avem jucarii faine si pentru crescatori mai hotarati, doua mici exemple:
a) baterii de 1300 x 600 x 25 (capacitate 80 de prepelite) cu front extins de furajare, sisteme de adapare automatizate;
b) maternitati pentru pui de 1 zi pana la 3 saptamani cu izolatie si podea speciala, instalatie de adapare automata pentru pui, hranitori cu protectie, sistem de incalzire cu becuri infrarosii si incandescente;

Cum suna?

Fabricantul face custi clasa-ntai pe banda rulanta.
Noi le luam, le perfectionam pe specializarea noastra si oferim cea mai buna experienta de crestere a prepelitelor,
la preturi rezonabile. Si da, dam custile si cu prepelite superbe in ele daca vreti!
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
Continut sponsorizat





informati pt cresterea prepelitelor . Empty
MesajSubiect: Re: informati pt cresterea prepelitelor .   informati pt cresterea prepelitelor . Empty

Sus In jos
 
informati pt cresterea prepelitelor .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» informati pt cresterea prepelitelor .
» informati pt cresterea prepelitelor .
» informati pt cresterea prepelitelor .
» informati pt cresterea prepelitelor .
» Cresterea prepelitelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: intrebari la administratori forumului-
Mergi direct la: