forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 INCEPUTUL CU PREPELITE

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
nita_anisor
membru aur
membru aur



Numarul mesajelor : 152
Varsta : 61
Data de inscriere : 05/02/2011

INCEPUTUL  CU PREPELITE Empty
MesajSubiect: INCEPUTUL CU PREPELITE   INCEPUTUL  CU PREPELITE EmptyDum Feb 27, 2011 7:09 am

multam le schimb asternutul cu legatul picioarelor nu stiu ce sa zic intradevar cum se mai descurca sa manince si sa bea !
Sus In jos
Pavel_2502
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 104
Varsta : 40
Data de inscriere : 14/03/2010

INCEPUTUL  CU PREPELITE Empty
MesajSubiect: Re: INCEPUTUL CU PREPELITE   INCEPUTUL  CU PREPELITE EmptyDum Feb 27, 2011 8:02 am

nita_anisor a scris:
multam le schimb asternutul cu legatul picioarelor nu stiu ce sa zic intradevar cum se mai descurca sa manince si sa bea !

Nu-ti cota de lucru! pune sub ei mocheta sau ceva bucata de material sa nu le alunece picioarele si e OK! Exclamation
Sus In jos
LauraB
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 77
Varsta : 43
Data de inscriere : 01/02/2011

INCEPUTUL  CU PREPELITE Empty
MesajSubiect: pui prepelita   INCEPUTUL  CU PREPELITE EmptyDum Feb 27, 2011 10:03 am

Eu personal nu am incercat legatul picioarelor la puii cracanati,doar am auzit la cineva ca a incercat si a mers.Nu stiu ce sa zic,ma gansesc ca le legi picioarele in asa fel incat sa nu mai alunece picioarele in lateral,si poate ei reusesc sa mearga cat de cat normal ca sa poata manca si bea apa.
Sus In jos
LauraB
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 77
Varsta : 43
Data de inscriere : 01/02/2011

INCEPUTUL  CU PREPELITE Empty
MesajSubiect: pui prepelita   INCEPUTUL  CU PREPELITE EmptyDum Feb 27, 2011 10:04 am

cATI PUI AU IESIT?
Sus In jos
Continut sponsorizat





INCEPUTUL  CU PREPELITE Empty
MesajSubiect: Re: INCEPUTUL CU PREPELITE   INCEPUTUL  CU PREPELITE Empty

Sus In jos
 
INCEPUTUL CU PREPELITE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
» INCEPUTUL CU PREPELITE
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI SI PREPELITE OUATOARE LA 7 LEI/NEG
» Microferma de prepelite Arges vinde prepelite si pui

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: crestere de prepelite :: furajare de prepelite-
Mergi direct la: