forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!

In jos 
+2
incubatoare
PrepeliteBrasov
6 participanți
AutorMesaj
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 48
Data de inscriere : 02/01/2011

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyJoi Sept 29, 2011 3:03 pm

Oferim la vanzare o pereche de prepelite californiene si doua de prepelite Bobwhite. Detalii: http://www.prepelitebv.ro/produse%20pasari%20ornament.html

Contactati-ne direct!
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
incubatoare
membru argint
membru argint
incubatoare


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 61
Data de inscriere : 19/02/2010

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyLun Feb 20, 2012 2:07 am

prepelitebv.ro a scris:
Oferim la vanzare o pereche de prepelite californiene si doua de prepelite Bobwhite. Detalii: http://www.prepelitebv.ro/produse%20pasari%20ornament.html

Contactati-ne direct!

Cand ma gandesc cat am cautat candva dupa prepelite.........cu greu am gasit...


------------------------------

De aproape 20 de ani distribui incubatoarele electrice pentru oua de incubat tip Cleo si prestez service reparatii in garantie si post garantie pentru aceste incubatoare. Ofer preturi bune la incubatoare, care sunt livrate cu termometru electronic si mecanism mecanic semiautomat de intoarcere a oualor de gaina, ca accesorii livrez mecanisme de intoarcere oua de prepelita. Trimit piese de schimb, rezistente, module, motoare ventilator. www.electrounivers.aaz.ro tel. 0744507642
Sus In jos
http://www.electrounivers.aaz.ro
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 48
Data de inscriere : 02/01/2011

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyLun Feb 20, 2012 7:40 pm

Noi inca mai cautam prepelite Gambel, Blue Scale si faraon Smile
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
incubatoare
membru argint
membru argint
incubatoare


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 61
Data de inscriere : 19/02/2010

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyMar Feb 21, 2012 12:54 am

prepelitebv.ro a scris:
Noi inca mai cautam prepelite Gambel, Blue Scale si faraon Smile
Da....frumos ca se mai ocupa cineva cu cresterea acestor specii doar pentru frumusetea lor....
Imi aduc aminte cu placere cand in copilarie cresteam multe rase de porumbei.....doar pentru Hobby.


---------------------------

De aproape 20 de ani distribui incubatoarele electrice pentru oua de incubat tip Cleo si prestez service reparatii in garantie si post garantie pentru aceste incubatoare. Ofer preturi bune la incubatoare, care sunt livrate cu termometru electronic si mecanism mecanic semiautomat de intoarcere a oualor de gaina, ca accesorii livrez mecanisme de intoarcere oua de prepelita. Trimit piese de schimb, rezistente, module, motoare ventilator. www.electrounivers.aaz.ro tel. 0744507642
Sus In jos
http://www.electrounivers.aaz.ro
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 67
Varsta : 57
Data de inscriere : 07/02/2009

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyDum Apr 08, 2012 4:19 am

incubatoare a scris:
prepelitebv.ro a scris:
Noi inca mai cautam prepelite Gambel, Blue Scale si faraon Smile
Da....frumos ca se mai ocupa cineva cu cresterea acestor specii doar pentru frumusetea lor....
Imi aduc aminte cu placere cand in copilarie cresteam multe rase de porumbei.....doar pentru Hobby.


---------------------------

De aproape 20 de ani distribui incubatoarele electrice pentru oua de incubat tip Cleo si prestez service reparatii in garantie si post garantie pentru aceste incubatoare. Ofer preturi bune la incubatoare, care sunt livrate cu termometru electronic si mecanism mecanic semiautomat de intoarcere a oualor de gaina, ca accesorii livrez mecanisme de intoarcere oua de prepelita. Trimit piese de schimb, rezistente, module, motoare ventilator. www.electrounivers.aaz.ro tel. 0744507642
Evil or Very Mad incubatoare este un username care nu este acceptat in acest forum - deasemena postati linkuri pe acest forum fara sa postati un BACKLINK pe siteul dvs. va rugam sa remediati problema in termen de 2 zile daca nu doriti sa fiti bannat din forum !!!

termen de rezolvare 2 zile !!!
Sus In jos
https://prepelite.forumgratuit.ro
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 48
Data de inscriere : 02/01/2011

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyDum Apr 08, 2012 4:27 am

Din ce stiu eu nu se poate modifica (de catre user) username-ul, ci doar parola.Adicatelea, omul nu-si poate modifica fara ajutorul adminului username-ul din "incubatoare" in altceva, ce doreste si isi alege dansul. Oferiti o solutie aplicabila prin care sa se poata omul conforma, inainte de a aplica un termen de rezolvare... In aceeasi linie, va rog sa modificati si username-ul meu in Prepelite Brasov (sau legat, PrepeliteBrasov, desi vad ca merge si cu spatiu, din cum vad). Va multumesc Smile
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
incubatoare
membru argint
membru argint
incubatoare


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 61
Data de inscriere : 19/02/2010

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyDum Apr 08, 2012 6:13 am

Admin a scris:
incubatoare a scris:
prepelitebv.ro a scris:
Noi inca mai cautam prepelite Gambel, Blue Scale si faraon Smile
Da....frumos ca se mai ocupa cineva cu cresterea acestor specii doar pentru frumusetea lor....
Imi aduc aminte cu placere cand in copilarie cresteam multe rase de porumbei.....doar pentru Hobby.


---------------------------

De aproape 20 de ani distribui incubatoarele electrice pentru oua de incubat tip Cleo si prestez service reparatii in garantie si post garantie pentru aceste incubatoare. Ofer preturi bune la incubatoare, care sunt livrate cu termometru electronic si mecanism mecanic semiautomat de intoarcere a oualor de gaina, ca accesorii livrez mecanisme de intoarcere oua de prepelita. Trimit piese de schimb, rezistente, module, motoare ventilator. www.electrounivers.aaz.ro tel. 0744507642
Evil or Very Mad incubatoare este un username care nu este acceptat in acest forum - deasemena postati linkuri pe acest forum fara sa postati un BACKLINK pe siteul dvs. va rugam sa remediati problema in termen de 2 zile daca nu doriti sa fiti bannat din forum !!!

termen de rezolvare 2 zile !!!

Multumesc pentru termenul de rezolvare pentru ceva ce nu se poate face de membrii.
Cum sa schimb userul ca nu se poate schimba de mine.
Oricum va multumesc pentru gazduire , de acum aveti voi liber sa faceti reclama doar pentru cine doriti, fiti exigenti cu toti membrii sau inchideti forumul.
La revedere .
Sus In jos
http://www.electrounivers.aaz.ro
Sorina
membru aur
membru aur
Sorina


Numarul mesajelor : 151
Varsta : 57
Data de inscriere : 08/03/2012

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyDum Apr 08, 2012 7:32 am

Shocked ia uite, avem admin
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyDum Apr 08, 2012 8:51 am

Avem ADMINNNNNNNNNNNN jocolor
Adevarul e ca unele chestii incepusera sa o ia razana pe aici (nu ma refer neaparat la "incubatoare").
Sus In jos
minicu
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 92
Varsta : 56
Data de inscriere : 05/02/2012

Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! EmptyDum Apr 08, 2012 9:21 am

gabrielbalc a scris:
Avem ADMINNNNNNNNNNNN jocolor
Adevarul e ca unele chestii incepusera sa o ia razana pe aici (nu ma refer neaparat la "incubatoare").

chiar ma intrebam a cui suntem!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty
MesajSubiect: Re: Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!   Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare! Empty

Sus In jos
 
Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Afacerea cu prepelite. se merită?
» Microferma de prepelite Arges vinde prepelite si pui
» cumpar prepelite ouatoare 1000 1500 bucati ofer la schimb un opal calibra
» Microferma D&N - Prepelite Branesti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: rase de prepelite :: prepelita virginia-
Mergi direct la: