forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 caut plasa cauciucata pt podele custi

In jos 
+4
prepelite_constanta
PrepeliteOlt
ady
Stefan
8 participanți
AutorMesaj
Stefan
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 38
Data de inscriere : 16/03/2011

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyJoi Apr 07, 2011 10:58 pm

stie cineva de unde as putea face rost de plasa cauciucata pt podea la custi?

se mai foloseste si alt fel de plasa pt podea care sa nu ridice probleme la nivelul picioarelor?
Sus In jos
ady
membru argint
membru argint
ady


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 38
Data de inscriere : 21/11/2010

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyVin Apr 08, 2011 3:30 pm

asculta sfatul crescatorilor cu experienta nu mai baga toate prostiile in seama nu au nici o problema cu picioarele si daca ar avea, randamentul maxim de ouat il au in primul an de viata dupa aceea incepe sa scada si nu prea se mai merita sa la mai tii, iar la custile asa numite profesionale nu o sa gasesti plasa plastifiata.
P.S acum depinde numai de tine ce vrei sa crezi si sa faci
Sus In jos
http://www.ecoprepelite.ro
Stefan
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 38
Data de inscriere : 16/03/2011

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyVin Apr 08, 2011 11:37 pm



problema e ca respectivul are prepelite de f multi ani si are experienta, dar fac si eu ca ady, randamentul max de ouat il au in primul an .
Sus In jos
PrepeliteOlt
membru registrat
membru registrat
PrepeliteOlt


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 35
Data de inscriere : 28/04/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyLun Apr 30, 2012 1:42 pm

plasa sudata plastificata ochiuri 1/1 gasesti la bricostore
Sus In jos
http://prepeliteolt.sunphoto.ro
prepelite_constanta
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 25
Varsta : 52
Data de inscriere : 14/04/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMar Mai 01, 2012 7:36 am

Stefan a scris:
stie cineva de unde as putea face rost de plasa cauciucata pt podea la custi?

se mai foloseste si alt fel de plasa pt podea care sa nu ridice probleme la nivelul picioarelor?

am eu la 7 ron/m2
Sus In jos
http://alcoolmetru.aaz.ro
catalin71
membru registrat
membru registrat
catalin71


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Data de inscriere : 04/02/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMar Mai 01, 2012 11:33 pm

buna ziua
sunt interesat fa o poza si trimite-o te rog la catatirnacop@yahoo.com
pentru bucuresti trimiti?
multumesc
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: caut plasa cauciucata pt podele custi   caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMier Mai 02, 2012 5:44 am

se gaseste la obi, praktiker etc.
Sus In jos
catalin71
membru registrat
membru registrat
catalin71


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Data de inscriere : 04/02/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMier Mai 02, 2012 5:47 am

este 69 ron 6 ml pretul este de 12 ron pe metru
dumneavoastra aveti cu 7 ron?
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: caut plasa cauciucata pt podele custi   caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMier Mai 02, 2012 5:58 am

eu nu sunt obi, praktiker etc.
V-am spus unde se gasesc, sa ma duc sa vad si pretul ? Laughing Razz
Sus In jos
catalin71
membru registrat
membru registrat
catalin71


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Data de inscriere : 04/02/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMier Mai 02, 2012 6:04 am

este in regula dar haideti sa citim cine a scris si pentru cine?
ok
o zi buna
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: caut plasa cauciucata pt podele custi   caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyMier Mai 02, 2012 7:57 am

ok, scuze, Rolling Eyes Neutral
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyJoi Mai 10, 2012 12:09 pm

prepelite_constanta a scris:
Stefan a scris:
stie cineva de unde as putea face rost de plasa cauciucata pt podea la custi?

se mai foloseste si alt fel de plasa pt podea care sa nu ridice probleme la nivelul picioarelor?

am eu la 7 ron/m2


Mai ai plasa sudata de 1/1? ce pret pe m2? astept un rasp din partea ta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
prepelite_constanta
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 25
Varsta : 52
Data de inscriere : 14/04/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyJoi Mai 10, 2012 12:46 pm

Alex77 a scris:
prepelite_constanta a scris:
Stefan a scris:
stie cineva de unde as putea face rost de plasa cauciucata pt podea la custi?

se mai foloseste si alt fel de plasa pt podea care sa nu ridice probleme la nivelul picioarelor?

am eu la 7 ron/m2


Mai ai plasa sudata de 1/1? ce pret pe m2? astept un rasp din partea ta

imi cer scuze n-am inteles exact. am plasa de plastic care se poate pune peste o plasa mai rara jos. multi o folosesc si sus ca sa nu se loveasca de metal. o seara buna
Sus In jos
http://alcoolmetru.aaz.ro
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyJoi Mai 10, 2012 12:52 pm

prepelite_constanta a scris:
Alex77 a scris:
prepelite_constanta a scris:
Stefan a scris:
stie cineva de unde as putea face rost de plasa cauciucata pt podea la custi?

se mai foloseste si alt fel de plasa pt podea care sa nu ridice probleme la nivelul picioarelor?

am eu la 7 ron/m2


Mai ai plasa sudata de 1/1? ce pret pe m2? astept un rasp din partea ta

imi cer scuze n-am inteles exact. am plasa de plastic care se poate pune peste o plasa mai rara jos. multi o folosesc si sus ca sa nu se loveasca de metal. o seara buna

pe mine ma intereseaza plasa sudata de 1/1 sa o pun jos sa stea puisorii de la o sapt la 5 sapt.
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
mihain2010
membru bronce
membru bronce



Numarul mesajelor : 71
Varsta : 52
Data de inscriere : 10/02/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyVin Mai 11, 2012 1:05 am

Pana la 5 saptamani e prea mult si fara rost. De pe la 2 saptamani stau foarte bine pe plasa normala (cea care o au custile de Bistrita).

Varianta de la Brasov, cu 3 podele e ok. La ei pe site puteti cit mai mult. Alteceva in plus nu e neaparat rau, dar e fara rost.
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyVin Mai 11, 2012 2:26 pm

mihain2010 a scris:
Pana la 5 saptamani e prea mult si fara rost. De pe la 2 saptamani stau foarte bine pe plasa normala (cea care o au custile de Bistrita).

Varianta de la Brasov, cu 3 podele e ok. La ei pe site puteti cit mai mult. Alteceva in plus nu e neaparat rau, dar e fara rost.

Cu Domnul de la Brasov am cam incheiato, mi se pare cam neserios. Asta e poate supar multa lume de pe aici dar asa mi se pare.
Sa aveti o zi placuta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
mihain2010
membru bronce
membru bronce



Numarul mesajelor : 71
Varsta : 52
Data de inscriere : 10/02/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyDum Mai 13, 2012 4:27 pm

Nu stiu ce sa zic. Personal, desi am avut unele discutii mai "aprinse" chiar aici pe forum, mi se pare o persoana ok. Am fost la Brasov, am avut si cateva discutii telefonice... Acu fiecare cu norocul si cu asteptarile lui.

In alta ordine de idei, nu stiu cum vezi omul, dar metoda lui e foarte buna (pana apare alta mai buna o folosesc si eu. Anul trecut am crescut puii pe talaj si era mai greu).
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyDum Mai 13, 2012 10:07 pm

mihain2010 a scris:
Nu stiu ce sa zic. Personal, desi am avut unele discutii mai "aprinse" chiar aici pe forum, mi se pare o persoana ok. Am fost la Brasov, am avut si cateva discutii telefonice... Acu fiecare cu norocul si cu asteptarile lui.

In alta ordine de idei, nu stiu cum vezi omul, dar metoda lui e foarte buna (pana apare alta mai buna o folosesc si eu. Anul trecut am crescut puii pe talaj si era mai greu).

Si eu am fost la brasov si mi s-a paru ok Domnul Mi-Odin am cumparat multe de la el. Dar parca s-a schimbat. 2 saptamani m-a dus cu zaharelul ca imi aduce custi si tot asa (suna-ma maine suna-ma la sf sapt si cand trebuia sa ma duc sa le iau nu a mai raspuns la telefon, putea sa imi raspunda si sa imi spuna bai omule nu le am sau nu iti pot aduce nu sa nu mai raspunda la telefon nu ma suparam absolut deloc). Eu am zis ca daca tot am cumparat de la dansul merg mai departe cu el dar am vazut ca nu se poate. Asta este suntem oameni cu capul pe umeri mergem mai departe.
Sa aveti o zi buna
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
mihain2010
membru bronce
membru bronce



Numarul mesajelor : 71
Varsta : 52
Data de inscriere : 10/02/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyLun Mai 14, 2012 12:53 am

Daca e vorba de custi, atunci cred ca problema e la Bistrita. Eu am comandat direct acolo ptr. ca vroiam putin altfel si am stat cam 1 luna deoarece au f. multe comenzi.

Succesuri la toti!!!
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  EmptyLun Mai 14, 2012 1:54 am

mihain2010 a scris:
Daca e vorba de custi, atunci cred ca problema e la Bistrita. Eu am comandat direct acolo ptr. ca vroiam putin altfel si am stat cam 1 luna deoarece au f. multe comenzi.

Succesuri la toti!!!

La Bistrita am rezolvat in 2 zile asa ca...

Bafta multa
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
Continut sponsorizat





caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty
MesajSubiect: Re: caut plasa cauciucata pt podele custi    caut plasa cauciucata pt podele custi  Empty

Sus In jos
 
caut plasa cauciucata pt podele custi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o intrebare !
» plasa plastifiata
» caut crescator
» panoul meu radiant
» Salutare tuturor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: accessori si custi-
Mergi direct la: