forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 carnet de producator

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
adrian9718
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 26
Data de inscriere : 01/02/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: carnet de producator   carnet de producator EmptyDum Iul 03, 2011 4:15 am

Buna ziua. As dori sa stiu de unde fac rost de un carnet de producator si cat trebuie sa platesc pe luna pentru ca il detin.
Sus In jos
adrian9718
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 26
Data de inscriere : 01/02/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: va rog frumos   carnet de producator EmptyLun Iul 11, 2011 7:21 am

imi raspunde si mie cineva?
Sus In jos
nita_anisor
membru aur
membru aur



Numarul mesajelor : 152
Varsta : 61
Data de inscriere : 05/02/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: carnet de producator   carnet de producator EmptyLun Iul 11, 2011 7:57 am

cind afli imi spui si mie? unde iti e necesar?
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: Re: carnet de producator   carnet de producator EmptySam Iul 16, 2011 12:52 pm

Ma intereseaza si pe mine. Nu raspunde nimeni?
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: Re: carnet de producator   carnet de producator EmptyDum Iul 17, 2011 1:33 pm

Certificat de producator se obtine de la primaria de care apartine crescatoria dvs. Pretul difera de la primarie la primarie; la noi este 80 de lei anual.

Scuze, v-as fi raspuns eu mai devreme dar forumul nu trimite notificari la topicuri noi, ci doar daca se raspunde la topicurile pe care sunt activ. De altfel, suntem obisnuiti ca lumea sa ne intrebe direct, ca doar numai cine nu vrea nu gaseste numerele noastre de telefon sau site-ul Microfermei de prepelite Brasov lol!
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: Re: carnet de producator   carnet de producator EmptyDum Iul 17, 2011 2:21 pm

Ar fi o problema ca locuiesc in oras? E posibil sa nu primesc din aceasta cauza? Ma gandesc ca nu ar avea ce sa fie din moment ce se cresc in spatii inchise.
Sus In jos
dallian76
membru registrat
membru registrat
dallian76


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 47
Data de inscriere : 10/07/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: Re: carnet de producator   carnet de producator EmptyDum Iul 17, 2011 2:42 pm

este posibil daca ii tii in subsol sau mai stiu eu unde. iar ei considera ca nu e un mediu adecvat sau urbanizarea nu permite. vezi si tu daca i-ti vine cineva acasa sa vada. oricum cei mai in masura sa i-ti dea un raspuns raman cei de la primarie sau de la registrul agricol in functie de cum e organizat serviciul public la voi. difera de la o primarie la alta. oricum nu dispera ca nu e dracul chiar asa de negru. intai mergi si te informeaza de conditiile care tre sa le indeplinesti, vezi sa fie macar 50% apoi daca vine cineva in control zici ca esti in crestere si amelirezi situatia si te mai pasuiesc. esti in romania cea cu doua taisuri. bafta.
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

carnet de producator Empty
MesajSubiect: Re: carnet de producator   carnet de producator EmptyDum Iul 17, 2011 3:00 pm

Le tin intr-o magazie din caramida. Oricum mai astept cu carnetul de producator pentru ca inca nu am ce vinde. Ouale ce le am deocamdata le folosesc pentru consum. Astept sa imi creasca puii si apoi mai vedem.
Sus In jos
Continut sponsorizat





carnet de producator Empty
MesajSubiect: Re: carnet de producator   carnet de producator Empty

Sus In jos
 
carnet de producator
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» certificat de producator
» certificat de producator
» custi profesionale la pret de producator
» custi profesionale TIMISOARA la pret de producator

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: intrebari la administratori forumului-
Mergi direct la: