forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Pui si oua prepelite

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
sorinelvilu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 13
Varsta : 48
Data de inscriere : 30/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptyMar Aug 30, 2011 3:47 am

Crescator de prepelite va ofera 10000 de pui 1-7 zile 1.5 lei buc, pui 7-14 zile cu 3 lei buc, 14-21 zile cu 4 lei bucata, 21-28 zile cu 5 lei bucata, oua consum 20 de bani bucata, oua incubat 30 de bani bucata, comenzi la tel: 0766586442 / 0755853615. http://prepelite-braila.blogspot.com livram in toata tara, va multumesc!


Ultima editare efectuata de catre sorinelvilu in Dum Sept 25, 2011 6:12 am, editata de 6 ori
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptySam Sept 03, 2011 5:54 am

Eu tot nu pricep, putem pune anunturi de vanzare peste tot, unde ne taie capul sau trebuie sa le punem la rubrica cu anunturi de vanzare unde cred eu ca e normal?
Sus In jos
geluionut
membru argint
membru argint
geluionut


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 41
Data de inscriere : 09/09/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptySam Sept 10, 2011 12:36 pm

daca ai 100 mii oua pe saptaman poti pune anunturi unde vrei Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
pe toate gardurile pe toate site urile chiar si la vanzari de masini Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptySam Sept 10, 2011 1:04 pm

Ideea era ca fiecare forum are rubrica de anunturi, vanzari, bursa, asa ca sa nu isi posteze fiecare anuntul unde il taie capul dar din pacate pe forumul acesta nu e cine sa faca ordine. In curand va ajunge un haos cu toate subiectele peste tot asa incat sa nu mai sti nimeni unde si ce sa caute.
Sus In jos
kJean
membru argint
membru argint
kJean


Numarul mesajelor : 133
Varsta : 40
Data de inscriere : 02/09/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: .   Pui si oua prepelite EmptySam Sept 10, 2011 3:26 pm

gabrielbalc a scris:
Ideea era ca fiecare forum are rubrica de anunturi, vanzari, bursa, asa ca sa nu isi posteze fiecare anuntul unde il taie capul dar din pacate pe forumul acesta nu e cine sa faca ordine. In curand va ajunge un haos cu toate subiectele peste tot asa incat sa nu mai sti nimeni unde si ce sa caute.

Bine zis Exclamation
Sus In jos
sorinelvilu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 13
Varsta : 48
Data de inscriere : 30/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptyMier Sept 28, 2011 12:18 pm

kJean a scris:
gabrielbalc a scris:
Ideea era ca fiecare forum are rubrica de anunturi, vanzari, bursa, asa ca sa nu isi posteze fiecare anuntul unde il taie capul dar din pacate pe forumul acesta nu e cine sa faca ordine. In curand va ajunge un haos cu toate subiectele peste tot asa incat sa nu mai sti nimeni unde si ce sa caute.

Bine zis Exclamation
Va multumesc,pentru sfaturi,o zi buna.
Sus In jos
sorinelvilu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 13
Varsta : 48
Data de inscriere : 30/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptyMier Sept 28, 2011 12:21 pm

geluionut a scris:
daca ai 100 mii oua pe saptaman poti pune anunturi unde vrei Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
pe toate gardurile pe toate site urile chiar si la vanzari de masini Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Salut am pus pe toate gardurile si stilpi etc, multumesc pentru ideie, o zi buna.
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptyJoi Sept 29, 2011 1:16 pm

Cum merg vanzarile?
Sus In jos
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptyJoi Sept 29, 2011 3:10 pm

gabrielbalc a scris:
Cum merg vanzarile?
Cred k s-a suparat si nu mai vorbeste cu noi.
Sus In jos
gabrielbalc
membru platin
membru platin
gabrielbalc


Numarul mesajelor : 535
Varsta : 42
Data de inscriere : 19/06/2011

Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite EmptyVin Sept 30, 2011 11:45 am

Nu pare suparat dar poate n-a mai intrat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pui si oua prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Pui si oua prepelite   Pui si oua prepelite Empty

Sus In jos
 
Pui si oua prepelite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
» INCEPUTUL CU PREPELITE
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI SI PREPELITE OUATOARE LA 7 LEI/NEG
» Microferma de prepelite Arges vinde prepelite si pui

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: produse :: oua de prepelite-
Mergi direct la: