forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 cauze mortalitate prepelite adulte

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
nita_anisor
membru aur
membru aur



Numarul mesajelor : 152
Varsta : 61
Data de inscriere : 05/02/2011

cauze mortalitate prepelite adulte Empty
MesajSubiect: cauze mortalitate prepelite adulte   cauze mortalitate prepelite adulte EmptyMier Sept 14, 2011 9:42 am

salutare tuturor.daca navigati pe subiectele din forum ca si mine dealtfel observati multe subiecte cu raspunsuri care mai de care .poate nu am reusit eu sa citesc,sa vad tot ,si cu siguranta asa e .as propune daca sunt si observ ca sunt si unii bine intentionati care vor sa ajute.as propune spuneam sa se scrie si depre eventualele probleme intilnite legate de mortalitate la adulte si cauzele lor.ar fii interesant daca povestile ar fi adevarate.sigur aici isi au locul si anumite tratamante preventive,dezinsectii ,dezinfectii,tratarea apei,densitatea de indivizi in functie de;anotimp,locul in bateria de custi ,tipuri de aerisire ;naturala fortata.cred ca un asemenea subiect ar fi de unreal folos si de un mare interes .sigur toate celelalte sunt importante dar cred ca si despre acesta ar trebui vorbit sunt unul dintre cei care asteapta cu interes amanunte de la cei patiti si dornici de a nu li-se intimla si altora . SANATATE IN PRIMUL RIND SI SUCCES TUTUROR !
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

cauze mortalitate prepelite adulte Empty
MesajSubiect: Re: cauze mortalitate prepelite adulte   cauze mortalitate prepelite adulte EmptyMier Oct 05, 2011 4:33 pm

Nu inteleg de ce ai descis subiectul cu adultele taman la incubare... subiect interesant, cu specificarea ca ce ai punctat tu necesita sa scriem o carte! Razz
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
 
cauze mortalitate prepelite adulte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
» INCEPUTUL CU PREPELITE
» Microferma de prepelite Arges vinde prepelite si pui
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI SI PREPELITE OUATOARE LA 7 LEI/NEG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: crestere de prepelite :: incubare-
Mergi direct la: