forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 membri se prezinta

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ciolacuvaleriu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 49
Data de inscriere : 17/12/2011

membri se prezinta Empty
MesajSubiect: membri se prezinta   membri se prezinta EmptySam Dec 24, 2011 9:38 am

da nu avem nimic de ascuns.ma numesc CIOLACU VALERIU , AM 54 DE ANISORI SINT DIN BUCURESTI DAR DE 8 ANI AM VINDUT INCHISOAREA DE APARTAMENT SI M-AM FACUT TARAN LA 10 KM DE BUC MAI EX LA BRAGADIRU , SI CU AJUTORUL VOSTRU VREAU SA DEVIN SENSEY IN CRESTEREA PREPELITELOR . HOBI; BEAU CU MASURA,FUMEZ CAM MULT SI NU FAC POLITICA .SA NE TRAIASCA PASARILE. VALENTIN VA SPUNE ,,,,SA VINDETI BINE /
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

membri se prezinta Empty
MesajSubiect: Re: membri se prezinta   membri se prezinta EmptySam Ian 07, 2012 1:59 pm

Hahaha, super prezentare! Stimate viitor sensei, bine ai venit in comunitatea karateka de prepelite! Daca vrei sa prinzi bine ideea, mergi la cateva antrenamente la fata locului la cativa mai rasariti sa-ti faci idee cum se desfasoara activitatea si... "pe cai ca se filmeaza!" Smile {stii replica asta, nu?}
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
floraye
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Data de inscriere : 07/03/2012

membri se prezinta Empty
MesajSubiect: Re: membri se prezinta   membri se prezinta EmptyMar Mar 13, 2012 1:18 pm

Ma numesc Florentina si sunt din Prahova . Vazand un reportaj la TV despre cresterea prepelitelor mi-am propus sa incep sa cresc si eu cateva pentru consum propriu .Am cumparat un incubator si 122 de oua, iar peste 5 zile trebuie sa iasa puii......astept cu nerabdare
Sus In jos
karol71
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 52
Data de inscriere : 08/02/2012

membri se prezinta Empty
MesajSubiect: Re: membri se prezinta   membri se prezinta EmptyMar Mar 13, 2012 11:32 pm

floraye a scris:
Ma numesc Florentina si sunt din Prahova . Vazand un reportaj la TV despre cresterea prepelitelor mi-am propus sa incep sa cresc si eu cateva pentru consum propriu .Am cumparat un incubator si 122 de oua, iar peste 5 zile trebuie sa iasa puii......astept cu nerabdare
Un om hotarit .BRAVO!SUCCES si sa ne povestesti citi pui ti-au iesit
Sus In jos
floraye
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Data de inscriere : 07/03/2012

membri se prezinta Empty
MesajSubiect: Re: membri se prezinta   membri se prezinta EmptyMier Mar 14, 2012 8:59 am

OK ,multumesc ! Sigur am sa anunt.
Sus In jos
Continut sponsorizat





membri se prezinta Empty
MesajSubiect: Re: membri se prezinta   membri se prezinta Empty

Sus In jos
 
membri se prezinta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog prezentati-va aici
» membru se prezinta
» prezentare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: