forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite

In jos 

Credeti ca un site de prezentare va poate ajuta afacerea?
Da
Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_left46%Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_right
 46% [ 6 ]
Oarecum
Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_left46%Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_right
 46% [ 6 ]
Nu
Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_left8%Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_right
 8% [ 1 ]
Nu stiu
Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_left0%Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Bar_right
 0% [ 0 ]
Total voturi : 13
 

AutorMesaj
theslym
nou pe forum



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 36
Data de inscriere : 28/11/2011

Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite Empty
MesajSubiect: Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite   Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite EmptyVin Ian 06, 2012 9:19 am

Am observat ca sunt multi oameni care cauta informatii despre cum sa vanda mai multe oua de prepelite respectiv prepelite.
O sa alcatuiesc o lista cu o parte din metodele de promovare si unde puteti vinde:

Vanzare:
- la magazine;
- magazinele cu produse naturiste;
- la prieteni/rude;
- la restaurante;
- unitatile turistice;
- la export;
- in supermarketuri;
- se poate lua legatura cu medici care se ocupa cu bolile care pot fi tratate prin cura cu oua de prepelita si sa va recomande la pacienti;

Metode de promovare:
- realizarea unui site propriu al fermei unde se pot gasi toate informatiile de care un posibil cumparator are nevoie, disponibile 24/24;
- anunturi pe internet;
- prin ziare;
- videotext TV;
- prin flyere;


Rog ceilalti membri sa vina cu idei pentru a realiza o lista completa.


Daca aveti nevoie de promovarea afacerii dvs. ma puteti contacta la emailul bogdanbriceag@gmail.com sau la nr de telefon 0766 279 776
In acest domeniu am realizat si promovat siteul de prezentare unei ferme de prepelite disponibile la linkul www.ouaprepelite.com

Am o experienta de aproximativ 7 ani in realizarea siteurilor si promovarea afacerilor pe internet.

Pentru mai multe informatii sau comenzi nu ezitati sa ma contactati;
Sus In jos
 
Cum puteti vinde mai multe oua / prepelite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Microferma de prepelite Arges vinde prepelite si pui
» Microferma Petrosani - Vinde oua de prepelita si prepelite.
» Vinde cineva prepelite ouatoare in jud. Hunedoara sau imprejurimi ?
» va rog prezentati-va aici
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: rase de prepelite :: prepelita japoneza-
Mergi direct la: