forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Danysan33
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 45
Data de inscriere : 09/04/2012

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyLun Apr 09, 2012 12:58 pm

Buna seara! Sper sa nu deranjez dar as dori sa cresc si eu in jur de 30 -40 prepelite japoneze si as vrea sa stiu daca in judetul Buzau exista vre-un crescator sau vreo ferma de prepelite pentru a avea de unde le cumpara?! Sper ca pe parcurs sa imi mai puteti da sfaturi pentru o buna crestere a lor deoarece eu sunt crescatoare de animale si de gaini si cred ca pentru prepelite o sa am nevoie de ceva ajutor!!!!!!!!!
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyLun Apr 09, 2012 1:42 pm

cumparati oua, de la ferma din brasov. Nu pot sa pun pe forum cum se numeste, ...dar le gasiti daca citit, Este mai ideal sa aveti d-voastra pui,decat sa va cumparati prepe. batrane, bolnave.
Eu am cumparat oua de la brasov, mi-au trimis prin fan curier, am fost multumita.
Bafta.
Sus In jos
vyryausiasis
membru platin
membru platin
vyryausiasis


Numarul mesajelor : 316
Varsta : 32
Data de inscriere : 05/12/2011

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyLun Apr 09, 2012 2:02 pm

Bun venit pe forum. Acum depinde cat de "Indemanatic/a" sunteti , ca sa incepeti cu oua sau cu pui sau cu prepe mai mari Smile Success!
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyJoi Apr 12, 2012 3:05 am

cum v-am mai spus am doua domnite draguta , medici veterinar
Ei, una mi-a recomandat vitamina ;; ANKA-VET VITAMINE CH - de la MARAVET
cealalta - mi-a recomandat : JOLOMAX - 100 ml producator - BIO-VET hungary,
De unde mai cumparam inainte furaje , im recomanda - PROMOTOR 43
Concluzia - fiecare pe cine are ca furnizor
Sus In jos
minicu
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 92
Varsta : 56
Data de inscriere : 05/02/2012

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyJoi Apr 12, 2012 11:09 am

rozalia a scris:
cumparati oua, de la ferma din brasov. Nu pot sa pun pe forum cum se numeste, ...dar le gasiti daca citit, Este mai ideal sa aveti d-voastra pui,decat sa va cumparati prepe. batrane, bolnave.
Eu am cumparat oua de la brasov, mi-au trimis prin fan curier, am fost multumita.
Bafta.

De ce nu se mai poate pune pe forum denumirea unei ferme de prepe?
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyJoi Apr 12, 2012 12:04 pm

am primit o atentioanare din partea Admin,sa nu facem propaganda la nici o firma . daca nu ne conformam , o sa primim restrictie.Nu mai putem sa intram pe forum. V-am scris mai babeste Smile
Sus In jos
minicu
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 92
Varsta : 56
Data de inscriere : 05/02/2012

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyJoi Apr 12, 2012 12:14 pm

rozalia a scris:
am primit o atentioanare din partea Admin,sa nu facem propaganda la nici o firma . daca nu ne conformam , o sa primim restrictie.Nu mai putem sa intram pe forum. V-am scris mai babeste Smile

Am citit si eu dar parca era vorba de reclama ca nume de membru nu ca discutie pe forum!!!
Sus In jos
bebetm
membru argint
membru argint
bebetm


Numarul mesajelor : 115
Varsta : 59
Data de inscriere : 15/03/2012

Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite EmptyJoi Apr 12, 2012 2:16 pm

Nu era o atentionare pentru noi , ci doar pt. cei care au in denumirea lor de user , denumirea firmei pe care o reprezinta , altfel ce rost ar mai avea forumul asta ? Ne ascundem dupa deget atat . Nu de aia intreaba omul ? Nu asta e scopul forumului , ca sa ajutam pe cei care nu stiu ? Uite de unde am luat eu :
www.prepelitebv.ro/
Sus In jos
Continut sponsorizat





Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty
MesajSubiect: Re: Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite   Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite Empty

Sus In jos
 
Viitoare incepatoare de crescatoare de prepelite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
» cine are vro 150 de preplite de vanzare????
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI SI PREPELITE OUATOARE LA 7 LEI/NEG
» Microferma de prepelite Arges vinde prepelite si pui

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: rase de prepelite :: prepelita japoneza-
Mergi direct la: