forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 cumpar malai furajer

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
mihaim
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 20
Varsta : 44
Data de inscriere : 13/01/2012

cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer EmptyMier Mai 02, 2012 12:51 am

cumpar malai furajer. aproximativ 150-200 kg. Sunt din Bucuresti. 0730534900.
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: Re: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer EmptyMier Mai 02, 2012 4:17 am

mihaim a scris:
cumpar malai furajer. aproximativ 150-200 kg. Sunt din Bucuresti. 0730534900.


Daca ai porumb pot sa te indrum eu la o moara in branesti unde dai 2 lei pe sacul iesit de malai furajer. eu zic ca este mai rentabil sa cumperi porumbul si sa il macini decat sa il cumpari gata facut. au si acolo la moara porumb dar parca e un pic cam scump unde la 15 lei dubla. cam 1.5 lei/kg.
Sper sa iei o decizie buna. Multa bafta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer EmptyMier Mai 02, 2012 5:42 am

eu am o moara mica, cumpar porumbul cu 0,80/kg bani direct de la tarani si graul cu 1 leu /kg. Macin eu , deodata pentru 5 kg de furaje, asa stiu ce contine si nu est mucegaita.
Sus In jos
mihaim
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 20
Varsta : 44
Data de inscriere : 13/01/2012

cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: Re: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer EmptyMier Mai 02, 2012 6:05 am

multumesc la amandoi de raspunsuri.

rozalia, ce fel de moara ai? din aia ruseasca vopsita in albastru?

o sursa buna de sroturi aveti?
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer EmptyMier Mai 02, 2012 7:55 am

moara mea este facuta de cineva, vreau sa vand ca sa-mi cumpar una mai mare. Imi macina cca 4 kg, atata intra in cuva.Nu zic merge struna ,dar fiind pe terasa... lipsa sptiu.Furajul imi comand de la www.prepelitebv.ro de la 1 zile , pana la cele ouatoare. Sroturile de soia si floarea soarelui imi cumpar de la piata.
Daca intrati pe forum la discutii , INTREBARE/SFAT, am postat cea ce am gasit la cele cumparate de la firme.Deatunci le prepar eu si le merge struna.
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: Re: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer EmptyMier Mai 02, 2012 8:44 am

mihaim a scris:
multumesc la amandoi de raspunsuri.

rozalia, ce fel de moara ai? din aia ruseasca vopsita in albastru?

o sursa buna de sroturi aveti?

Salut Mihai, imi pare foarte bine sa aud ca suntem vecini. poti sa imi dai add pe mess la id alex77lex si vorbim. pe mess putem vorbi mai pe larg despre ce si cum si unde anume in branesti este moara. daca vrei te pot ajuta si cu transportul, eu avand o duba de 3.5t cu prelata.
Va doresc o zi placuta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
Continut sponsorizat





cumpar malai furajer Empty
MesajSubiect: Re: cumpar malai furajer   cumpar malai furajer Empty

Sus In jos
 
cumpar malai furajer
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Cumpar calciu furajer aromatizat
» Am prepeliţe în vârstă de 8 săptămâni, le hrănesc cu mălai amestecat cu concentrat şi nu se ouă. Ştiţi cumva de ce?
» cumpar oua
» cumpar oua

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: anunturi cumparare-
Mergi direct la: