forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 srot de soia

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
iuly1980
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 33
Varsta : 43
Data de inscriere : 03/04/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: srot de soia   srot de soia EmptyMier Mai 02, 2012 3:34 pm

sunt din ilfov imi poate spune cineva unde gasesc srot de soia in buc sau ilfov.sau un nr tel.

ms astept rasp
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia EmptyMier Mai 02, 2012 10:28 pm

iuly1980 a scris:
sunt din ilfov imi poate spune cineva unde gasesc srot de soia in buc sau ilfov.sau un nr tel.

ms astept rasp

Ai nevoie de mult? pot sa te ajut eu cu cateva kg sau cu furaj gata facut.
0762506113 Alex este nr meu de tel
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
mihaim
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 20
Varsta : 44
Data de inscriere : 13/01/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia EmptyJoi Mai 03, 2012 2:37 am

As vrea si eu vreo 200 kg. de srot de soia. Pana acum nu am gasit sa cumpar asa cantitate mica. Poate ne divulgi sursa ta Alex.
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia EmptyJoi Mai 03, 2012 6:06 am

mihaim a scris:
As vrea si eu vreo 200 kg. de srot de soia. Pana acum nu am gasit sa cumpar asa cantitate mica. Poate ne divulgi sursa ta Alex.

Am gasit un nene la un targ pe langa bucuresti care avea srot de soia. Am cumparat atunci de la el vreo 450kg, cand l-am sunat sapt trecut a zis ca imi aduce 500 kg si ca sa vezi cand m-am dus la el mai avea doar 250kg si cica nu mai aduce ca se vinde greu.
Eu iam spus ca ii mai duc clienti si toate cele si nu a vrut. A zis ca se ocupa de altele si ca nu il mai intereseaza. Acum trebuie sa imi caut si eu o alta sursa de srot de soia Mad Crying or Very sad
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
iuly1980
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 33
Varsta : 43
Data de inscriere : 03/04/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia EmptyJoi Mai 03, 2012 2:45 pm

Alex77 a scris:
mihaim a scris:
As vrea si eu vreo 200 kg. de srot de soia. Pana acum nu am gasit sa cumpar asa cantitate mica. Poate ne divulgi sursa ta Alex.

Am gasit un nene la un targ pe langa bucuresti care avea srot de soia. Am cumparat atunci de la el vreo 450kg, cand l-am sunat sapt trecut a zis ca imi aduce 500 kg si ca sa vezi cand m-am dus la el mai avea doar 250kg si cica nu mai aduce ca se vinde greu.
Eu iam spus ca ii mai duc clienti si toate cele si nu a vrut. A zis ca se ocupa de altele si ca nu il mai intereseaza. Acum trebuie sa imi caut si eu o alta sursa de srot de soia Mad Crying or Very sad

salut Alex vezi poate il convingi sa iti spuna macar sursa de unde lua el si poate ne cuplam 2-3 crescatori si scoatem un pret mai bun
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia EmptyJoi Mai 03, 2012 2:53 pm

iuly1980 a scris:
Alex77 a scris:
mihaim a scris:
As vrea si eu vreo 200 kg. de srot de soia. Pana acum nu am gasit sa cumpar asa cantitate mica. Poate ne divulgi sursa ta Alex.

Am gasit un nene la un targ pe langa bucuresti care avea srot de soia. Am cumparat atunci de la el vreo 450kg, cand l-am sunat sapt trecut a zis ca imi aduce 500 kg si ca sa vezi cand m-am dus la el mai avea doar 250kg si cica nu mai aduce ca se vinde greu.
Eu iam spus ca ii mai duc clienti si toate cele si nu a vrut. A zis ca se ocupa de altele si ca nu il mai intereseaza. Acum trebuie sa imi caut si eu o alta sursa de srot de soia Mad Crying or Very sad

salut Alex vezi poate il convingi sa iti spuna macar sursa de unde lua el si poate ne cuplam 2-3 crescatori si scoatem un pret mai bun

Si astazi am vorbit cu el si o da cotita ca nu stie ca si lui ii aduce cineva. Minciuni dastea sunt satul. pana la urma o sa ma risc sa dau comanda de vreo 5-10 tone si vand eu pe urma ca nu am incotro. Nimeni nu spune nimic de unde il ia. eu sunt de acord sa ma asociez cu mai multi sa cumparam si porumbul si graul si srotul de soia. dar nu prea am cu cine. Cand o sa gasesc ceva o sa anunt si care vrea este bine venit.
Sa aveti o seara placuta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
iuly1980
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 33
Varsta : 43
Data de inscriere : 03/04/2012

srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia EmptyVin Mai 04, 2012 2:30 pm

Alex77 a scris:
iuly1980 a scris:
Alex77 a scris:
mihaim a scris:
As vrea si eu vreo 200 kg. de srot de soia. Pana acum nu am gasit sa cumpar asa cantitate mica. Poate ne divulgi sursa ta Alex.

Am gasit un nene la un targ pe langa bucuresti care avea srot de soia. Am cumparat atunci de la el vreo 450kg, cand l-am sunat sapt trecut a zis ca imi aduce 500 kg si ca sa vezi cand m-am dus la el mai avea doar 250kg si cica nu mai aduce ca se vinde greu.
Eu iam spus ca ii mai duc clienti si toate cele si nu a vrut. A zis ca se ocupa de altele si ca nu il mai intereseaza. Acum trebuie sa imi caut si eu o alta sursa de srot de soia Mad Crying or Very sad

salut Alex vezi poate il convingi sa iti spuna macar sursa de unde lua el si poate ne cuplam 2-3 crescatori si scoatem un pret mai bun

Si astazi am vorbit cu el si o da cotita ca nu stie ca si lui ii aduce cineva. Minciuni dastea sunt satul. pana la urma o sa ma risc sa dau comanda de vreo 5-10 tone si vand eu pe urma ca nu am incotro. Nimeni nu spune nimic de unde il ia. eu sunt de acord sa ma asociez cu mai multi sa cumparam si porumbul si graul si srotul de soia. dar nu prea am cu cine. Cand o sa gasesc ceva o sa anunt si care vrea este bine venit.
Sa aveti o seara placuta


mai vorbim. oricum vezi ca luni sunt la tine pt ce am vb la tel.
Sus In jos
Continut sponsorizat





srot de soia Empty
MesajSubiect: Re: srot de soia   srot de soia Empty

Sus In jos
 
srot de soia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema achizitie srot soia
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» srot de efloarea soarelui

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: anunturi cumparare-
Mergi direct la: