forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 problema achizitie srot soia

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
danionete
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 4
Varsta : 58
Data de inscriere : 02/05/2012

problema achizitie srot soia Empty
MesajSubiect: problema achizitie srot soia   problema achizitie srot soia EmptyVin Mai 18, 2012 8:28 am

Stie cineva de unde pot achizitiona srot de soia in judetul Arad,eventual Timis?Ma intereseaza deoarece la mine in oras (Lipova,jud.Arad)nu se gaseste la nicio farmacie veterinara.Am gasit,dar vitaminizat si la pretul de...4 lei 1/2kg.M-ar interesa o cantitate de pana la 10 kg deocamdata. Sad
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

problema achizitie srot soia Empty
MesajSubiect: Re: problema achizitie srot soia   problema achizitie srot soia EmptyVin Mai 18, 2012 9:02 am

danionete a scris:
Stie cineva de unde pot achizitiona srot de soia in judetul Arad,eventual Timis?Ma intereseaza deoarece la mine in oras (Lipova,jud.Arad)nu se gaseste la nicio farmacie veterinara.Am gasit,dar vitaminizat si la pretul de...4 lei 1/2kg.M-ar interesa o cantitate de pana la 10 kg deocamdata. Sad

Daca vrei iti pot trimite eu cu 2.5 lei/kg plus transport (posta sau curier)
Sa ai o zi buna
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
Popa Alexandru
nou pe forum



Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 21/01/2013

problema achizitie srot soia Empty
MesajSubiect: srot de soia   problema achizitie srot soia EmptyVin Feb 08, 2013 11:07 am

buna seara!am si eu o problema cu srotul de soia..nu am de unde sa-l cumpar...sunt din ploiesti..as fi recunoscator daca mi-ati spune daca stiti de unde pot achizitiona.va multumesc!
Sus In jos
ady
membru argint
membru argint
ady


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 38
Data de inscriere : 21/11/2010

problema achizitie srot soia Empty
MesajSubiect: Re: problema achizitie srot soia   problema achizitie srot soia EmptyMier Feb 13, 2013 2:01 am

Popa Alexandru a scris:
buna seara!am si eu o problema cu srotul de soia..nu am de unde sa-l cumpar...sunt din ploiesti..as fi recunoscator daca mi-ati spune daca stiti de unde pot achizitiona.va multumesc!
buna ziua care ar fi cantitatea care va intereseaza deoarece pot sa va livrez la pretul de 2,9 lei kg. daca va hotarati astept comnda pe www/ecoprepelite/contact sau la tel.0753422309
Sus In jos
http://www.ecoprepelite.ro
Continut sponsorizat





problema achizitie srot soia Empty
MesajSubiect: Re: problema achizitie srot soia   problema achizitie srot soia Empty

Sus In jos
 
problema achizitie srot soia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» srot de soia
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» retetele de la brasov
» srot de efloarea soarelui
» Problema cu achizitionarea de furaj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: crestere de prepelite :: furajare de prepelite-
Mergi direct la: