forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 acesorii custi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ciolacuvaleriu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 49
Data de inscriere : 17/12/2011

acesorii custi Empty
MesajSubiect: acesorii custi   acesorii custi EmptyJoi Mai 03, 2012 9:08 am

buna ziua din nou . nu am vrut nici un moment sa arunc cu noroi pe nimeni.am fost educat sa respect oamenii care muncesc,am vrut doar sa atrag atentia unor COFETARI ca mine care vor sa inceapa aceasta treaba sa fie mai atenti si ATIT. am tot respectul pentru cei ce au facut la BRASOV,felul cum da unele sfaturi aici pe forum dar spuneam sa fim atenti cind noi COFETARII,vrem sa cumparam ceva, iar cei care vind spun ;E DE LA BISTRITA DOMNULE SAU E DIN BRASOV E T C . APROPO; prepelita cu picioru sia revenit si ma bucur,dar tot am sa las plasa de 1 cm peste plasa conceputa pt ca zic EU este conceputa PROST. SCUZE DACA VAM SUPARAT. CU RESPECT VALENTIN.
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

acesorii custi Empty
MesajSubiect: acesorii custi   acesorii custi EmptyJoi Mai 03, 2012 10:30 am

zau,daca am inteles,
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

acesorii custi Empty
MesajSubiect: Re: acesorii custi   acesorii custi EmptyJoi Mai 03, 2012 10:35 am

ciolacuvaleriu a scris:
buna ziua din nou . nu am vrut nici un moment sa arunc cu noroi pe nimeni.am fost educat sa respect oamenii care muncesc,am vrut doar sa atrag atentia unor COFETARI ca mine care vor sa inceapa aceasta treaba sa fie mai atenti si ATIT. am tot respectul pentru cei ce au facut la BRASOV,felul cum da unele sfaturi aici pe forum dar spuneam sa fim atenti cind noi COFETARII,vrem sa cumparam ceva, iar cei care vind spun ;E DE LA BISTRITA DOMNULE SAU E DIN BRASOV E T C . APROPO; prepelita cu picioru sia revenit si ma bucur,dar tot am sa las plasa de 1 cm peste plasa conceputa pt ca zic EU este conceputa PROST. SCUZE DACA VAM SUPARAT. CU RESPECT VALENTIN.

Cel putin pe mine nu m-ai suparat sau foarte putin. dar nu ca ai zis ce ai zis despre doamna din chitila sau de unde o fi ca nu ma intereseaza, ci ca TU nu ai fost atent si nu te-ai interesat. Banuiesc, cand te apuci de o afacere mai intai investesti destul de mult timp in a inspecta terenul ce si cum si multe altele care te intereseaza si abia pe urma faci pasul spre a cumpara. Ma supara faptul ca nu suntem atenti din pricina entuziasmului si facem greseli si spunem "asta nu e de mine si nu merge". E tot ce am vrut eu sa subliniez multa atentie si iar ATENTIE sunt multi care vor sa castige bani usori pe seama altora.
Sper sa iti mearga excelent de acum in colo. Multa bafta si sa ai o seara placuta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

acesorii custi Empty
MesajSubiect: Re: acesorii custi   acesorii custi EmptyJoi Mai 03, 2012 10:38 am

rozalia a scris:
zau,daca am inteles,

COFETARI= incepator,nestiutor este un jargou.
Sper ca ati inteles acum Doamna Rozalia Smile
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

acesorii custi Empty
MesajSubiect: acesorii custi   acesorii custi EmptyJoi Mai 03, 2012 10:39 am

aha, nu stiam ce cauta cofetarii Razz , credeam ca ne face prajiturica si nu are oua destula scratch
Sus In jos
Sorina
membru aur
membru aur
Sorina


Numarul mesajelor : 151
Varsta : 57
Data de inscriere : 08/03/2012

acesorii custi Empty
MesajSubiect: Re: acesorii custi   acesorii custi EmptySam Mai 05, 2012 8:27 am

rozalia a scris:
aha, nu stiam ce cauta cofetarii Razz , credeam ca ne face prajiturica si nu are oua destula scratch

si pe mine m-a surprin aceeasi chestie Laughing
alex77,de acord cu tine bounce
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

acesorii custi Empty
MesajSubiect: acesorii custi   acesorii custi EmptySam Mai 05, 2012 8:53 am

pe la noi, aici in Ardeal , nu se folosesc cuvinte....cofetari, etc...
asa ca ...sorry Shocked , cel putin nu in cercurile mele si nu la cei de varsta mea Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





acesorii custi Empty
MesajSubiect: Re: acesorii custi   acesorii custi Empty

Sus In jos
 
acesorii custi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» INCEPUTUL CU PREPELITE
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI
» adapatori mai mare
» custi profesionale
» prepelite de vanzare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: accessori si custi-
Mergi direct la: