forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Prepelite pe regiuni/judete

In jos 
+16
boticelina
simetrie
Vexx
vyryausiasis
florinBuc
nouabv
catalin71
maya-g
Alex77
dorel
wallylo
Szabi
dinu
ionutbercea
floraye
dragutcosmin
20 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
dragutcosmin
nou pe forum



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/05/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyVin Mai 04, 2012 5:20 am

Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!
Sus In jos
floraye
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Data de inscriere : 07/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyVin Mai 04, 2012 11:38 am

Eu sunt de acord; locuiesc in judetul Prahova
Sus In jos
ionutbercea
membru registrat
membru registrat
ionutbercea


Numarul mesajelor : 43
Varsta : 36
Data de inscriere : 07/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyVin Mai 04, 2012 1:54 pm

dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!

ai foarte mare dreptate..eu sunt din Maramures
Sus In jos
dinu
membru registrat
membru registrat
dinu


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 59
Data de inscriere : 23/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptySam Mai 05, 2012 11:49 pm

dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!

ok cluj napoca
Sus In jos
Szabi
membru argint
membru argint
Szabi


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 34
Data de inscriere : 17/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 1:20 am

Cred ca singurul de pe forum din Judetul COVASNA Twisted Evil
Sus In jos
wallylo
nou pe forum



Numarul mesajelor : 9
Varsta : 49
Data de inscriere : 25/01/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: prepelite cugir   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 1:22 am

Cugir, jud Alba 0767504520
Sus In jos
http://wallylo.sunphoto.ro/
dorel
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 62
Data de inscriere : 25/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 2:08 am

dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!


nu doresc sa fim impartiti in "moldoveni, vranceni si ungureni". nu vad la ce ne-ar folosi, in afara de unele produse de pe la magazinele locale, unde poti sa recomanzi cate ceva, celelalte probleme (sanatate, incubare, oua, pui, etc.) pot apare in orice colt de tara
dar este problema administratorului.......
dorel
Sus In jos
Szabi
membru argint
membru argint
Szabi


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 34
Data de inscriere : 17/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 2:28 am

dorel a scris:
dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!


nu doresc sa fim impartiti in "moldoveni, vranceni si ungureni". nu vad la ce ne-ar folosi, in afara de unele produse de pe la magazinele locale, unde poti sa recomanzi cate ceva, celelalte probleme (sanatate, incubare, oua, pui, etc.) pot apare in orice colt de tara
dar este problema administratorului.......
dorel
Nici eu nu doresc,si cred ca nici ceilalti,am vazut ca posteaza altii si am facuto si eu Smile Acuma s amai zic ceva,la niste prieteni din Ungaria e un club si care intra acolo,pun pe un site toate infromatiile. Peste vreo 2 luni o sa imi fac si eu un site,si acolo putem pune dak e nevoie Smile
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 4:19 am

dorel a scris:
dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!


nu doresc sa fim impartiti in "moldoveni, vranceni si ungureni". nu vad la ce ne-ar folosi, in afara de unele produse de pe la magazinele locale, unde poti sa recomanzi cate ceva, celelalte probleme (sanatate, incubare, oua, pui, etc.) pot apare in orice colt de tara
dar este problema administratorului.......
dorel

Domnul Dorel aici nu este vorba de impartire si de marginalizare. este un thread foarte bun asa ne-ar fi mai usor sa ne gasim pe judete. Eu unul as fi de acod cu chestia asta gandindu-ma doar la o singura chestie FURAJUL. Una este sa comanzi singur 5 tone de porumb sau srot de soia si alta este sa fim 5-6-10 oameni sa dam comanda asta. Cred ca o sa ne fie usor la toata lumea.

App eu sund din judetul ILFOV comuna Dobroesti Satul Fundeni 0762506113 nr de tel Alexandru.

Sa aveti o Duminica placuta
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
maya-g
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 48
Varsta : 42
Data de inscriere : 06/04/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 4:47 am

Mi se pare o idee super buna, eu sunt din Neamt (mic incepator) si mi-ar prinde bine sa stiu daca mai este cineva din zona
Sus In jos
catalin71
membru registrat
membru registrat
catalin71


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 52
Data de inscriere : 04/02/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 5:08 am

CATALIN
ILFOV CU PLACERE
Sus In jos
dorel
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 62
Data de inscriere : 25/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 6:24 am

Alex77 a scris:
dorel a scris:
dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!


nu doresc sa fim impartiti in "moldoveni, vranceni si ungureni". nu vad la ce ne-ar folosi, in afara de unele produse de pe la magazinele locale, unde poti sa recomanzi cate ceva, celelalte probleme (sanatate, incubare, oua, pui, etc.) pot apare in orice colt de tara
dar este problema administratorului.......
dorel

Domnul Dorel aici nu este vorba de impartire si de marginalizare. este un thread foarte bun asa ne-ar fi mai usor sa ne gasim pe judete. Eu unul as fi de acod cu chestia asta gandindu-ma doar la o singura chestie FURAJUL. Una este sa comanzi singur 5 tone de porumb sau srot de soia si alta este sa fim 5-6-10 oameni sa dam comanda asta. Cred ca o sa ne fie usor la toata lumea.

App eu sund din judetul ILFOV comuna Dobroesti Satul Fundeni 0762506113 nr de tel Alexandru.

Sa aveti o Duminica placuta

mersi pentru urare, la fel!
vorbim de chestii diferite.
nu cred ca este un indemn la marginalizare, nu vad legatura sunteti medic veterinar si probabil vreti sa faceti o afacere, devenind si distribuitor. daca doriti, va vand cateva tone de porumb.... . 100 pasari mananca cca. 3kg. furaj/zi. cred ca aproape niciunul dintre forumisti nu are 500 buc. domnul cosmin, cel cu propunerea, are 72 prep. cine ia furaj cu tona nu mai are nevoie de discutii de genul: ce temperatura sa fie in incubator, cum le curat murdaria de pe degete sau dece fac oua moi, ori cu ce sa incalzesc un spatiu de 2/3 m. unde am custile. intelegeti?...
cu riscul de a ma repeta, oricine da clic pe numele meu, al dumneavoasta, oricare altul, ne vede profilul, mesajele, pot scrie ca sunt din timis, ilfov, de exemplu.
cu stima, dorel
Sus In jos
dragutcosmin
nou pe forum



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/05/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 8:05 am

ok... pai daca tot a inceput "balciul" ... ma anunt si eu ca incepator din jud. Arges, mun. Pitesti sau com. Mosoaia. telefon contact 0744484372 (pt. vanzari,cumparari,schimburi de prepelite si pareri)
p.s. nu cred ca este locul indicat sa intram in polemici intre noi pt. o simpla sugestie... ar fi ok si daca ar aparea zona fiecaruia la descrierea din avatar


Ultima editare efectuata de catre dragutcosmin in Lun Mai 07, 2012 4:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Alex77
membru argint
membru argint
Alex77


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 38
Data de inscriere : 04/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 8:06 am

dorel a scris:
Alex77 a scris:
dorel a scris:
dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!


nu doresc sa fim impartiti in "moldoveni, vranceni si ungureni". nu vad la ce ne-ar folosi, in afara de unele produse de pe la magazinele locale, unde poti sa recomanzi cate ceva, celelalte probleme (sanatate, incubare, oua, pui, etc.) pot apare in orice colt de tara
dar este problema administratorului.......
dorel

Domnul Dorel aici nu este vorba de impartire si de marginalizare. este un thread foarte bun asa ne-ar fi mai usor sa ne gasim pe judete. Eu unul as fi de acod cu chestia asta gandindu-ma doar la o singura chestie FURAJUL. Una este sa comanzi singur 5 tone de porumb sau srot de soia si alta este sa fim 5-6-10 oameni sa dam comanda asta. Cred ca o sa ne fie usor la toata lumea.

App eu sund din judetul ILFOV comuna Dobroesti Satul Fundeni 0762506113 nr de tel Alexandru.

Sa aveti o Duminica placuta

mersi pentru urare, la fel!
vorbim de chestii diferite.
nu cred ca este un indemn la marginalizare, nu vad legatura sunteti medic veterinar si probabil vreti sa faceti o afacere, devenind si distribuitor. daca doriti, va vand cateva tone de porumb.... . 100 pasari mananca cca. 3kg. furaj/zi. cred ca aproape niciunul dintre forumisti nu are 500 buc. domnul cosmin, cel cu propunerea, are 72 prep. cine ia furaj cu tona nu mai are nevoie de discutii de genul: ce temperatura sa fie in incubator, cum le curat murdaria de pe degete sau dece fac oua moi, ori cu ce sa incalzesc un spatiu de 2/3 m. unde am custile. intelegeti?...
cu riscul de a ma repeta, oricine da clic pe numele meu, al dumneavoasta, oricare altul, ne vede profilul, mesajele, pot scrie ca sunt din timis, ilfov, de exemplu.
cu stima, dorel

Exact de ce vorbeam. Dumneavoastra imi vindeti mie cateva tone de furaj dar eu singur cu ce le platesc? Nu va ganditi si dumneavoastra ca eu am terminat facultatea de 1 an de zile si nu pre sunt banuti? sunt tanar si nu doresc sa fac imprumuturi. Incerc sa ma ridic cum pot pe picioarele mele fara sa imi fac datorii.
Despre astea vorbeam ca singur nu este asa usor sa te ridici, poate dumneavoastra sunteti mai invarsta si aveti mai multa experienta de viata decat mine dar eu sunt la inceputul drumului.
Va urez o duminica placuta.
Sus In jos
http://prepelite-fundeni.yolasite.com/
dorel
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 62
Data de inscriere : 25/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 9:26 am

Alex77 a scris:
dorel a scris:
Alex77 a scris:
dorel a scris:
dragutcosmin a scris:
Imi cer scuze daca indraznesc prea mult sa fac o propunere (daca nu exista cumva si am omis sa o gasesc).... cred ca ar fi folositor pentru toata lumea daca s-ar face un "thread" cu crescatorii de prepelite pe regiuni sau judete; astfel am putea sa ne intelegem putin mai bine. multumesc!


nu doresc sa fim impartiti in "moldoveni, vranceni si ungureni". nu vad la ce ne-ar folosi, in afara de unele produse de pe la magazinele locale, unde poti sa recomanzi cate ceva, celelalte probleme (sanatate, incubare, oua, pui, etc.) pot apare in orice colt de tara
dar este problema administratorului.......
dorel

Domnul Dorel aici nu este vorba de impartire si de marginalizare. este un thread foarte bun asa ne-ar fi mai usor sa ne gasim pe judete. Eu unul as fi de acod cu chestia asta gandindu-ma doar la o singura chestie FURAJUL. Una este sa comanzi singur 5 tone de porumb sau srot de soia si alta este sa fim 5-6-10 oameni sa dam comanda asta. Cred ca o sa ne fie usor la toata lumea.

App eu sund din judetul ILFOV comuna Dobroesti Satul Fundeni 0762506113 nr de tel Alexandru.

Sa aveti o Duminica placuta

mersi pentru urare, la fel!
vorbim de chestii diferite.
nu cred ca este un indemn la marginalizare, nu vad legatura sunteti medic veterinar si probabil vreti sa faceti o afacere, devenind si distribuitor. daca doriti, va vand cateva tone de porumb.... . 100 pasari mananca cca. 3kg. furaj/zi. cred ca aproape niciunul dintre forumisti nu are 500 buc. domnul cosmin, cel cu propunerea, are 72 prep. cine ia furaj cu tona nu mai are nevoie de discutii de genul: ce temperatura sa fie in incubator, cum le curat murdaria de pe degete sau dece fac oua moi, ori cu ce sa incalzesc un spatiu de 2/3 m. unde am custile. intelegeti?...
cu riscul de a ma repeta, oricine da clic pe numele meu, al dumneavoasta, oricare altul, ne vede profilul, mesajele, pot scrie ca sunt din timis, ilfov, de exemplu.
cu stima, dorel

Exact de ce vorbeam. Dumneavoastra imi vindeti mie cateva tone de furaj dar eu singur cu ce le platesc? Nu va ganditi si dumneavoastra ca eu am terminat facultatea de 1 an de zile si nu pre sunt banuti? sunt tanar si nu doresc sa fac imprumuturi. Incerc sa ma ridic cum pot pe picioarele mele fara sa imi fac datorii.
Despre astea vorbeam ca singur nu este asa usor sa te ridici, poate dumneavoastra sunteti mai invarsta si aveti mai multa experienta de viata decat mine dar eu sunt la inceputul drumului.
Va urez o duminica placuta.


nu exista legatura intre ce vorbim si ce dorim .
se doreste o regionalizare a forumului, eu asa inteleg.
nu are rost, noi discutam, ca orice pasionati, de cum crestem prepelitele, nu de unde luam tone de furaje. ai terminat facultatea, dar forumul este de a vedea ce probleme avem noi, profanii, nu voi, meseriasii. doresc patrerea altor forumisi, administrator, altfel ma retrag.!
Sus In jos
nouabv
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 12
Varsta : 75
Data de inscriere : 15/01/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 9:30 am

Ideea este buna. Eu sunt din Brasov.Tel:0744-568645
Sus In jos
florinBuc
nou pe forum



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 39
Data de inscriere : 27/04/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 1:19 pm

Bucuresti,sector 5,Rahova.
Sus In jos
vyryausiasis
membru platin
membru platin
vyryausiasis


Numarul mesajelor : 316
Varsta : 32
Data de inscriere : 05/12/2011

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 1:49 pm

Salutare. MA numesc Andrei , sunt din com. Tiganesti jud teleorman. ( 0784902989)
Sus In jos
Vexx
membru registrat
membru registrat
Vexx


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 30
Data de inscriere : 18/01/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyDum Mai 06, 2012 10:35 pm

Curtici Judet Arad
Sus In jos
simetrie
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 06/04/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyLun Mai 07, 2012 1:32 am

ma bag si eu.si alex are dreptate in privinta mincari si de ce nu????eu stau in buc.sect.3.0752088444
Sus In jos
boticelina
membru argint
membru argint
boticelina


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 48
Data de inscriere : 26/01/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyLun Mai 07, 2012 1:41 am

Dorel cred ca a fost o neintelegere la mijloc si sunt convinsa ca initiatorul topicului nu a propus o regionalizare a forumului, ci doar un topic unde fiecare scriem de unde suntem si daca suntem aproape poate sa ne intalnim, sa facem schimb de "sange pasaresc" pentru evitarea consangvinizarii, poate asociere pentru cumparat furaje mai ieftine sau comandat la comun diverse altele de pe net, etc.

Cel putin eu asa am vazut propunerea.

Eu personal sunt din Constanta, iar pasarelele acum stau la tara, langa Techirghiol. Si Sorina e pe-aproape de mine, si la fel inca 2 membri mai noi
Sus In jos
banzay
membru registrat
membru registrat
banzay


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 36
Data de inscriere : 27/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyLun Mai 07, 2012 4:24 am

Andrei.

Constanta. Am si pe Valu si Lumina niste prepelitoi.
Sus In jos
Sorina
membru aur
membru aur
Sorina


Numarul mesajelor : 151
Varsta : 57
Data de inscriere : 08/03/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyLun Mai 07, 2012 1:30 pm

buna seara,ma numesc Sorina si sunt din Navodari,Constanta.

De acord cu ce a scris Boticelina(doar un topic unde fiecare scriem de unde suntem si daca suntem aproape poate sa ne intalnim, sa facem schimb de "sange pasaresc" pentru evitarea consangvinizarii, poate asociere pentru cumparat furaje mai ieftine sau comandat la comun diverse altele de pe net, etc.)
Noi doua deja ne=am cunoscut la telefon,e bine ca se mai face schimb de experienta si aici si la telefon...

Sa va ceasca soldateii mari la toti de aici! cheers

PS.pentru cei care sunt noi si curiosi Very Happy apasati pe poza la cine sunteti curiosi si ve-ti vedea din ce regiune sunt Smile
Sus In jos
dragutcosmin
nou pe forum



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/05/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete EmptyLun Mai 07, 2012 2:47 pm

Multumiri pt. raspuns!
Sus In jos
adrianmarinoiu
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 48
Data de inscriere : 01/05/2012

Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Crescatori Vaslui   Prepelite pe regiuni/judete EmptyVin Mai 18, 2012 1:48 am

As dori sa aflu si eu daca sunt crescatori in judetul vaslui pentru viitoare colaborari si pentru a reusii,cum spune domnul Muresan:sa "CRESTEM IMPREUNA". yahoo mess: adrian_marinoiu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prepelite pe regiuni/judete Empty
MesajSubiect: Re: Prepelite pe regiuni/judete   Prepelite pe regiuni/judete Empty

Sus In jos
 
Prepelite pe regiuni/judete
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
» oua prepelite
» VAND CUSTI DE PREPELITE LA 30 LEI SI PREPELITE OUATOARE LA 7 LEI/NEG
» oua si prepelite

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: intrebari la administratori forumului-
Mergi direct la: