forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Nu stiu ce sa fac .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
NeaguSabrin
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Data de inscriere : 18/04/2014

Nu stiu ce sa fac . Empty
MesajSubiect: Nu stiu ce sa fac .   Nu stiu ce sa fac . EmptyVin Apr 18, 2014 1:52 am

Buna ziua , am si eu o problema azi au facut 15 zile ouoale de prepelita si nu sunt ciocnite deloc , eu cand am vazut ca nu sunt crapate deloc am loat un cui si usor leam facut o gaura in josul oului nu am rupt pielea aia unde stau iei... asa mi-a zis cineva sa fac sa le dau aer , se intampla ceva?? ( puiul se misca ).....
Sus In jos
Sipos Gabriel
nou pe forum



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 46
Data de inscriere : 23/04/2014

Nu stiu ce sa fac . Empty
MesajSubiect: Re: Nu stiu ce sa fac .   Nu stiu ce sa fac . EmptyJoi Apr 24, 2014 8:52 am

nu cred ca este bine, pute-ai sa m-ai astepti o zi sau sa faci experiment pe 1-2 oua, asta este parerea mea de incepator, poate o sa citeasca careva mai experimentat si o sa-ti raspunda mai bine, oricum astept un raspuns de la tine sa vad ce sa intamplat, sa stiu pe viitor si eu si alti.
bafta.
Sus In jos
 
Nu stiu ce sa fac .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» crestere excesiva a ciocului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: crestere de prepelite :: incubare-
Mergi direct la: