forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 propunere afacere

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
dinu
membru registrat
membru registrat
dinu


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 59
Data de inscriere : 23/03/2012

propunere afacere Empty
MesajSubiect: propunere afacere   propunere afacere EmptyVin Mar 23, 2012 4:57 am

Detin spatiu, si desfacere pentru oua de prepelita as dori colaborare [asociere ] cu o persoana interesata, detin experienta, dar. Posibilitati financiare nu, se poate castiga lejer 1000--1100 euro pe luna, am siguranta 100% pentru desfacerea zilnica a minim 75-80 cofraje de oua, absolut toata munca cu ingrijirea prepelitelor si desfacera produselor imi revin mie, d-voastra doar cu investitia de inceput, totul legal prin contract de comodat, sau altfel cum doriti totul legal
Sus In jos
vyryausiasis
membru platin
membru platin
vyryausiasis


Numarul mesajelor : 316
Varsta : 32
Data de inscriere : 05/12/2011

propunere afacere Empty
MesajSubiect: Re: propunere afacere   propunere afacere EmptySam Mar 24, 2012 1:01 pm

De unde sunteti? As fi interesat Smile
Sus In jos
dinu
membru registrat
membru registrat
dinu


Numarul mesajelor : 47
Varsta : 59
Data de inscriere : 23/03/2012

propunere afacere Empty
MesajSubiect: Re: propunere afacere   propunere afacere EmptySam Mar 24, 2012 11:21 pm

din alexandria ,teleorman dar sant stabilit in cluj napoca
Sus In jos
geluionut
membru argint
membru argint
geluionut


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 41
Data de inscriere : 09/09/2011

propunere afacere Empty
MesajSubiect: Re: propunere afacere   propunere afacere EmptySam Apr 07, 2012 1:28 pm

salutare
eu sunt din timisoara asa ca nu putem face nici o combinatie
totusi daca aveti desfacere de ce nu incepeti cu un incubator scoateti cativa pui ai cresteti si asa mai departe mai cumparati o cusca va dezvoltati incet incet
lumea de azi nu are incredere pt asa ceva pt ce nu e de incredere si nimeni nu si risca leul stiind ce dv munciti si dv vendeti
parerea mea
poate ma insel.. Question
Sus In jos
ionutbercea
membru registrat
membru registrat
ionutbercea


Numarul mesajelor : 43
Varsta : 36
Data de inscriere : 07/03/2012

propunere afacere Empty
MesajSubiect: Re: propunere afacere   propunere afacere EmptyMar Apr 10, 2012 12:33 am

eu sunt din maramures...pot sa ofer pana la 500 oua zilnic...acuma imi fac firma ca sa fac totul legal.m-ar interesa o colaborare...pot sa va dau ouale la preturi mici si sa le vindeti mai departe cu un adaos asa am fi amandoi in castig.
Sus In jos
Continut sponsorizat





propunere afacere Empty
MesajSubiect: Re: propunere afacere   propunere afacere Empty

Sus In jos
 
propunere afacere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» propunere afacere
» propunere afacere
» propunere afacere
» crestere intensiva
» De la idee la afacere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: intrebari la administratori forumului-
Mergi direct la: