forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 salut de la un nou membru

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dorel
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 62
Data de inscriere : 25/03/2012

salut de la un nou membru Empty
MesajSubiect: salut de la un nou membru   salut de la un nou membru EmptyDum Mar 25, 2012 3:35 am

buna, sunt cel mai proaspat membru al forumului, pe care l-am vizitat destul de des, fiind multumit de calitatea discutiilor si informatiilor
deoarece doresc sa fac o foarte mica crescatorie de prepelite, pentru uz personal si pentru a-mi face mana,va rog sa-mi spuneti daca exista vreun vanzator de prepelite in apropierea orasului DETA, jud.Timis. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
boticelina
membru argint
membru argint
boticelina


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 48
Data de inscriere : 26/01/2012

salut de la un nou membru Empty
MesajSubiect: Re: salut de la un nou membru   salut de la un nou membru EmptyDum Mar 25, 2012 12:58 pm

dorel, bine ai venit si spor in tot ce i-ai propus. Si eu la fel am inceput, pentru uz personal dar uite ca acum am si incubat si visez la ameliorari Smile

Cu prepelite in zona ta nu te pot ajuta dar sunt sigur cel putin 2 forumisti din TM, poate ei iti vor da mai multe detalii...
Sus In jos
Ioo Francisc
membru aur
membru aur
Ioo Francisc


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 38
Data de inscriere : 19/02/2012

salut de la un nou membru Empty
MesajSubiect: Re: salut de la un nou membru   salut de la un nou membru EmptyLun Mar 26, 2012 12:39 am

dorel a scris:
buna, sunt cel mai proaspat membru al forumului, pe care l-am vizitat destul de des, fiind multumit de calitatea discutiilor si informatiilor
deoarece doresc sa fac o foarte mica crescatorie de prepelite, pentru uz personal si pentru a-mi face mana,va rog sa-mi spuneti daca exista vreun vanzator de prepelite in apropierea orasului DETA, jud.Timis. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Bine ai venit printre noi.
Bafta cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





salut de la un nou membru Empty
MesajSubiect: Re: salut de la un nou membru   salut de la un nou membru Empty

Sus In jos
 
salut de la un nou membru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog prezentati-va aici
» membru noi
» membru se prezinta
» Membru nou din Campia Turzii
» ATTENTIE LA NUME DE MEMBRU - TERMEN 01.03.2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: