forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 crestere prepelitelor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
tiselite ghe
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 60
Data de inscriere : 31/03/2013

crestere prepelitelor Empty
MesajSubiect: crestere prepelitelor   crestere prepelitelor EmptyDum Mar 31, 2013 10:40 am

ma numesc tiselite ghe.sant nou pe forum,cine poate sa-mi propuna ce material didactic s-am cumpar pentru cresterea prepelitelor,vreau sa ma documentez inainte ca sa incep ceva,va multumesc
Sus In jos
minicu
membru argint
membru argint



Numarul mesajelor : 92
Varsta : 56
Data de inscriere : 05/02/2012

crestere prepelitelor Empty
MesajSubiect: Re: crestere prepelitelor   crestere prepelitelor EmptyLun Apr 01, 2013 10:27 am

tiselite ghe a scris:
ma numesc tiselite ghe.sant nou pe forum,cine poate sa-mi propuna ce material didactic s-am cumpar pentru cresterea prepelitelor,vreau sa ma documentez inainte ca sa incep ceva,va multumesc

Daca ai rabdare si citesti pe forum o sa gasesti cam tot ce-ti trebuie. In principal trebuie sa hranesti corespunzator prepelitele sa le oferi conditii de igiena si temperatura cat se poate de constanta undeva intre 20 si 24 grade. Cat despre carti nu stiu daca o sa afli mai mult decat e pe forum!!
Sus In jos
 
crestere prepelitelor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» incubatia
» Crescator Incepator
» crestere prepelite
» crestere excesiva a ciocului
» ajutor crestere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: