forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 BINE V-AM GASIT !

In jos 
AutorMesaj
Maria Rotariu
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 62
Data de inscriere : 31/03/2013

BINE V-AM GASIT ! Empty
MesajSubiect: BINE V-AM GASIT !   BINE V-AM GASIT ! EmptyDum Mar 31, 2013 4:27 pm

Buna seara !

Ce bine ca existati...si ce bine este ca administratorul acestui site este un sucevean...Te salut stimate domn ! Dar sa ma prezint : Sunt Maria, nascuta in Suceava si cu domiciliul stabil in Bucuresti. Am plecat din locul natal pt a ma scoli si pentru o viata mai buna. Am sperat in ceva mai bun pt mine si familia mea. Uneori mi-a fost bine, alteori rau...iar acum, din ce in ce mai rau. Tocmai de aceea ma gandesc la modul cel mai serios sa pun capat acestui rau. Vreau sa fac ceva pentru mine...sa muncesc pt mine. Vreau sa ma intorc pe meleagurile copilariei mele si sa-mi deschid propria mea afacere. Am deja o casa parinteasca care ma asteapta si un pamant care se vrea exploatat. Printre multele idei pe care le am se afla si cresterea prepelitelor. Am tot citit si documentat si Slava Domnului ca am dat si peste dumneavoastra. Sper sa-mi fiti de ajutor cand voi avea nevoie. Sper sa CRESTEM impreuna precum am vazut ca scrieti. Este un gest frumos si omenos. Sper sa fie si sincer. Astazi este 1 aprilie, ziua pacalelilor. Nu sunt superstitioasa, doar ma amuza. Very Happy Ce ganduri frumoase am de 1 aprilie ! Very Happy Sper sa fie de bun augur toate gandurile si visele noastre...iar raul sa se risipeasca. Va urez tuturor mult succes in tot ce va propuneti, multa sanatate si putere de munca. Sper ca toate discutiile de aici sa fie constructive si nu distructive. Avem toti loc sub soare. Depinde numai de noi. O noapte frumoasa !
Sus In jos
 
BINE V-AM GASIT !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog prezentati-va aici
» bine v-am gasit
» Care sunt furajele indicate pentru prepelite ?
» am gasit oua moi
» bine ati venit !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: