forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Ferma prepelite Bucuresti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
alinbrn
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Data de inscriere : 06/11/2009

Ferma prepelite Bucuresti Empty
MesajSubiect: Ferma prepelite Bucuresti   Ferma prepelite Bucuresti EmptyVin Noi 06, 2009 7:24 am

Salut

Ma numesc Alin, am 23 de ani sunt din Bucuresti si am o microferma de prepelite in Cernica. Am inceput de la 10 capete care au fost achizitionate pentru consumul familiei. Am descoperit ca imi place si ca pot dezvolta asta intr-o afacere, si asa am facut.

Pentru interesati:

- VAND PREPELITE OUTOARE SI PUI
- VAND OUA DE CONSUM SI INCUBAT
- VAND CUSTI PROFESIONALE ECHIPATE CU JGHEAB DE APA SI HRANA, COLECTOR SEMIAUTOMAT PENTRU OUA SI TAVA PENTRU DEJECTII.

* livrare in BUCURESTI si ILFOV gratuita!!!
* raspund promt si la mail.

Alin Neacsu
0724.964.432
alinneacsu2006@yahoo.com
Sus In jos
pirvanstefan
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/01/2010

Ferma prepelite Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Ferma prepelite Bucuresti   Ferma prepelite Bucuresti EmptyDum Ian 10, 2010 3:52 am

gggg
Sus In jos
pirvanstefan
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/01/2010

Ferma prepelite Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Ferma prepelite Bucuresti   Ferma prepelite Bucuresti EmptyDum Ian 10, 2010 4:06 am

Salut eu sint Stefan din alexandria si vreau sa infiintez o crescatorie de prepelite la mine in curte .Pentru incput vreau sa incep cu 500 prepelite rinere .Inainte de a incepe afacerea as vrea sa stiu daca este cineva core colecteza oul si carnea(firma, producator mare ,distribuitor)cu care poti sa faci o intelegere pentru achizitia oului si a carni.Daca stiiti pe cineva spunetimi si mie (nr tel)Mai vreau sa stiu de unde pot loa prepelitele , cusile si hrana lor pentru o luna si la ce suma de bani sa ma astept.Daca merge bine sper sa ajung la un nr de 2500buc.Multumesc frumos si astept raspunsuri, sper sa facem o afacere placuta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ferma prepelite Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Ferma prepelite Bucuresti   Ferma prepelite Bucuresti Empty

Sus In jos
 
Ferma prepelite Bucuresti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog prezentati-va aici
» Despre prepeliţe - vânzări Bucureşti
» va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.
» custi profesionale
» solutie pt incalzit ferma de prepelite?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: