forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bed
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 48
Data de inscriere : 04/11/2011

va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. Empty
MesajSubiect: va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.   va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. EmptyDum Ian 22, 2012 2:34 am

In viitorul apropiat am drum la Brasov și daca nu va deranjeaza mi-as permite sa va vizitez ferma.Eu locuiesc intr-o com. de langa Campina.
Sus In jos
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. Empty
MesajSubiect: Re: va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.   va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. EmptyDum Feb 05, 2012 12:23 pm

Bed a scris:
In viitorul apropiat am drum la Brasov și daca nu va deranjeaza mi-as permite sa va vizitez ferma.Eu locuiesc intr-o com. de langa Campina.

Sunteti binevenit oricand, si dvs. si oricare din cititorii forumului; ca idee generala, mesajul dvs. adresandu-se unei persoane nu unui grup de cititori / audienta mai larga, nu isi are rostul ori locul pe forum. Mesajele aici au rolul de a fi utile cititorilor: daca nu ajuta crescatorii prezenti sau viitori, nu au adresabilitatea care ar trebui si se incadreaza la discutii care uzual se poarta in afara forumului.
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
Bed
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 32
Varsta : 48
Data de inscriere : 04/11/2011

va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. Empty
MesajSubiect: Re: va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.   va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. EmptySam Mai 12, 2012 1:45 pm

ok,imi cer scuze
Sus In jos
Continut sponsorizat





va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. Empty
MesajSubiect: Re: va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.   va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov. Empty

Sus In jos
 
va multumesc pt amabilitate ferma de prepelite Brasov.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ferma prepelite Bucuresti
» Microferma de prepelite Brasov - prepelite Bobwhite de vanzare!
» cumpar prepelite ouatoare 1000 1500 bucati ofer la schimb un opal calibra
» Afacerea cu prepelite. se merită?
» incepator chiar de azi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: membri se prezinta-
Mergi direct la: