forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 O mare probela!!sunt la inceput!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
alinalin
nou membru
nou membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Data de inscriere : 08/01/2012

O mare probela!!sunt la inceput!! Empty
MesajSubiect: O mare probela!!sunt la inceput!!   O mare probela!!sunt la inceput!! EmptyDum Ian 08, 2012 2:56 pm

Salutare la toata lumea!!!Doresc sa-mi deschid o miniferma de prepelite!!! vreau sa stiu daca pot accesa ceva fonduri europene!!am mai citit pe diferite forumuri si am vazut ca pot accesa fonduri europene nerambursabile!!singura conditie este sa am eu locul unde vreau sa fac ferma sau cel putin sa am un contract de inchiriere pe minim 5 ani!!
Este adevarat?se pot accesa fonduri europene?
Ce conditii minime ar trebui sa indepinesc!!!Si cam care ar fi valoarea fondurilor!!un minim as dori!!!
va multumesc!!
Sus In jos
adrian_aa
membru bronce
membru bronce
adrian_aa


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 11/08/2011

O mare probela!!sunt la inceput!! Empty
MesajSubiect: Re: O mare probela!!sunt la inceput!!   O mare probela!!sunt la inceput!! EmptyLun Ian 09, 2012 3:40 am

Nu poti accesa fonduri europene deaoarece prepelite nu intra in categoria pasarilor =)) cica, cel putin asa sustin conducatorii nostrii.
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

O mare probela!!sunt la inceput!! Empty
MesajSubiect: O mare probela!!sunt la inceput   O mare probela!!sunt la inceput!! EmptyJoi Ian 12, 2012 12:33 pm

Din pacate asa este cum spune adrian, nu se poate accesa , probabil alesii nostrii le vad la prpelite, coarne , patru picioare si in loc de pene ...cine stie ce. Sa speram anul 2012 sa arate penele de pe prepe.
Atentie la contracte , nu se accepta contract de inchiriere. Cel putin anul trecut nu s-a acceptat.
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

O mare probela!!sunt la inceput!! Empty
MesajSubiect: O mare probela!!sunt la inceput    O mare probela!!sunt la inceput!! EmptyLun Ian 16, 2012 10:50 am

Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

O mare probela!!sunt la inceput!! Empty
MesajSubiect: O mare probela!!sunt la inceput    O mare probela!!sunt la inceput!! EmptyLun Ian 16, 2012 11:17 am

Sus In jos
Continut sponsorizat





O mare probela!!sunt la inceput!! Empty
MesajSubiect: Re: O mare probela!!sunt la inceput!!   O mare probela!!sunt la inceput!! Empty

Sus In jos
 
O mare probela!!sunt la inceput!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog prezentati-va aici
» Prepelite de la mare
» adapatori mai mare
» Cumpar pui de prepelita
» cine are vro 150 de preplite de vanzare????

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: forum :: intrebari la administratori forumului-
Mergi direct la: