forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 cumparari pui prepelite faraon

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ciolacuvaleriu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 49
Data de inscriere : 17/12/2011

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyDum Ian 15, 2012 4:53 am

500 600 pui faraon din buc sau ilfov ofer pret maxim 0734318255 valentin0924@yahoo com URGENT
Sus In jos
ady
membru argint
membru argint
ady


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 38
Data de inscriere : 21/11/2010

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: Re: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyDum Ian 15, 2012 11:01 am

ciolacuvaleriu a scris:
500 600 pui faraon din buc sau ilfov ofer pret maxim 0734318255 valentin0924@yahoo com URGENT
te pot ajuta eu
la ce varsta sa fie
k pot sa-i livrez la domiciliu
ASA SUNA ANUNTUL DE LA UN VANSATOR CARE VREA SA TE TEPUIASCA, IA AMINTE SI AI GRIJA, IN ROIMANIA DIN INFORMATIILE PE CARE LE DETIN NU EXISTA CRESCATORI DE PREPELITE FARAON

Sus In jos
http://www.ecoprepelite.ro
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: Re: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyDum Feb 05, 2012 3:02 pm

Probabil o sa ia japoneze sau Manciuria si o sa fie incantat ca a luat faraon... eventual daca se arata dubios o sa i se bage "explicatia" ca is hibrizi cu faraon si gata vanzarea.

Ce-mi place e chestia aia cu "pret maxim". Uimiti-ne cu maximia respectiva, va rugam Smile
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
ciolacuvaleriu
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 21
Varsta : 49
Data de inscriere : 17/12/2011

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyDum Feb 05, 2012 11:15 pm

domnilor sa inteleg ca avem si escroci care se ocupa de prepelite,doar nu le ei din tirg si de la el de acasa,eu VA MULTUMESC CU RESPECT SI CARE CREDE CA POT PACALI OAMENII DUPA FORUM VA STA O PERIOADA IN PORBAGAJ LA PADURE
Sus In jos
ady
membru argint
membru argint
ady


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 38
Data de inscriere : 21/11/2010

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: Re: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyLun Feb 06, 2012 9:50 am

ciolacuvaleriu a scris:
domnilor sa inteleg ca avem si escroci care se ocupa de prepelite,doar nu le ei din tirg si de la el de acasa,eu VA MULTUMESC CU RESPECT SI CARE CREDE CA POT PACALI OAMENII DUPA FORUM VA STA O PERIOADA IN PORBAGAJ LA PADURE

cine nu stie ce cumpara se poate tepuii singur eu am luat-o am vazut am fost la om acasa am vazut prepelitele cere erau niste aurii de manciuria, am tinut in mana cred k pe cea mai mare si mai grasa pentru as ma convinge am batut palma cu omul si am cumparat 200 de oua de incubat la un pret de 90 de bani oul, unde mai pui k s-a oferit sa ma si ajute cu sfaturi si indicatii, MARE TEAPA dupa ce au iesit puisorii eram mandrul proprietar al unor prepelite japoneze dar cand l-am sunat mi-a spus ca sunt hibrizi intre japoneze si faraon.
ei ce mai era sa fac am continuat sa cresc prepelite din ele si dupa ceva timp am aflat ca sunt japoneze asta e am loat-o si am inghitit.
dar stiti ce e misto ca acea persoana de la care am cumparat este de pe forum si inca mai vinde faraon la fraieri ca mine asa ca fiti cu bagare de seama. Pe curand
Sus In jos
http://www.ecoprepelite.ro
PrepeliteBrasov
membru platin
membru platin
PrepeliteBrasov


Numarul mesajelor : 728
Varsta : 49
Data de inscriere : 02/01/2011

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: Re: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyLun Feb 06, 2012 10:02 am

Colegul ciolacuvaleriu s-a suparat, pentru ca nu are de unde sa stie toate acestea (noi astia mai vechi stim), eu doar am enuntat o stare de fapt. O realitate [buna, rea... asa cum este ea]. N-as vrea sa piarda bani [asa cum regret ca si tu ai pierdut bani ca nu aveai de unde sa stii, pe tine nu te-a avertizat nimeni asa cum l-am avertizat eu pe dansul] si nici sa se supere pe noi (de data asta) cu motiv, pentru ca stiam si nu i-am spus. Am observat ca a interpretat gresit ce i s-a spus dar limbajul utilizat este unul la care eu nu ma obosesc sa raspund. Cand (daca vreodata) se va prinde ca i-am dat un pont sa se fereasca si ca a fost ca sa-l ajut, probabil o sa imi spuna. Sau nu; chiar nu conteaza.

A propos: eu zic sa te bucuri ca nu ai luat oua infectate cu ceva. Daca e din sursa care cred eu, esti un norocos!
Sus In jos
http://www.prepelitebv.ro/
ady
membru argint
membru argint
ady


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 38
Data de inscriere : 21/11/2010

cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: Re: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon EmptyLun Feb 06, 2012 10:07 am

prepelitebv.ro a scris:
Colegul ciolacuvaleriu s-a suparat, pentru ca nu are de unde sa stie toate acestea (noi astia mai vechi stim), eu doar am enuntat o stare de fapt. O realitate [buna, rea... asa cum este ea]. N-as vrea sa piarda bani [asa cum regret ca si tu ai pierdut bani ca nu aveai de unde sa stii, pe tine nu te-a avertizat nimeni asa cum l-am avertizat eu pe dansul] si nici sa se supere pe noi (de data asta) cu motiv, pentru ca stiam si nu i-am spus. Am observat ca a interpretat gresit ce i s-a spus dar limbajul utilizat este unul la care eu nu ma obosesc sa raspund. Cand (daca vreodata) se va prinde ca i-am dat un pont sa se fereasca si ca a fost ca sa-l ajut, probabil o sa imi spuna. Sau nu; chiar nu conteaza.

A propos: eu zic sa te bucuri ca nu ai luat oua infectate cu ceva. Daca e din sursa care cred eu, esti un norocos!
sursa e cea cunoscuta poate asta a fost consolarea mea k au iesit sanatoase si nu am avut probleme cu ele
Sus In jos
http://www.ecoprepelite.ro
Continut sponsorizat





cumparari pui prepelite faraon Empty
MesajSubiect: Re: cumparari pui prepelite faraon   cumparari pui prepelite faraon Empty

Sus In jos
 
cumparari pui prepelite faraon
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar prepelite faraon
» prepelite faraon
» prepelite faraon
» Cumpar porumb, cumpar grau, cumpar srot de soia, cumpar srot de floarea soarelui, cumpar calciu furajer, cumpar ulei
» Prepelite faraon ouatoare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: diverse :: anunturi cumparare-
Mergi direct la: