forum crescatorul de prepelite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum pentru crescatori de prepelite din romania
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 probleme la ochi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
simetrie
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 06/04/2012

probleme la ochi Empty
MesajSubiect: probleme la ochi   probleme la ochi EmptyMar Apr 17, 2012 12:53 am

salut la toata lumea.am si eu o intrebare.de citeva zile leau iesit ceva la ochi.adica niste basicute putin rosiatice si la un momendat nu mai pot sa deschida ochi dupa o zi sau doua.gen conjuctivita.la inceput am crezut ca se bat si se lovesc la ochi.ce pot sa le cumpar sa scap de problema.voi ati avut problema asta?astept raspunsuri de le cei care au avut aceiasi problema si ce soliti au gasit.
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

probleme la ochi Empty
MesajSubiect: probleme la ochi    probleme la ochi EmptyMar Apr 17, 2012 1:54 am

un medic veterinar, tineti legatura cu un medic. Este destul de dificil , asa prin forum mai ales la ochi este destul de dificil. Incercati cu ceai de musetel, pe urma cu alifie de galbenele.
Sus In jos
simetrie
membru registrat
membru registrat



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 06/04/2012

probleme la ochi Empty
MesajSubiect: Re: probleme la ochi   probleme la ochi EmptyMar Apr 17, 2012 2:34 am

rozalia a scris:
un medic veterinar, tineti legatura cu un medic. Este destul de dificil , asa prin forum mai ales la ochi este destul de dificil. Incercati cu ceai de musetel, pe urma cu alifie de galbenele.
multumesc mult.
Sus In jos
rozalia
membru platin
membru platin



Numarul mesajelor : 514
Varsta : 64
Data de inscriere : 18/04/2010

probleme la ochi Empty
MesajSubiect: probleme la ochi   probleme la ochi EmptyMar Apr 17, 2012 12:29 pm

cu cea mai mare placere
Sus In jos
Continut sponsorizat





probleme la ochi Empty
MesajSubiect: Re: probleme la ochi   probleme la ochi Empty

Sus In jos
 
probleme la ochi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pprobleme la ochi
» probleme cu picioarele
» Boala la ochi
» boli de ochi la pui de prepelita de 2-3 saptamani
» probleme cu prepelitele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum crescatorul de prepelite :: crestere de prepelite :: boli si tratamente preventive-
Mergi direct la: